Skocz do zawartości

[Szczecin] Może jakiś mały spot?


Avic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nic nie zakupuje. Trafiłem w Szczecinie fajnego RX'a z 98 roku. Blacha niby w miarę dobrze zrobiona, nadkola w lepszym stanie niż w landrynie. poskładana w miarę równo i założonym świeżym elpegie :) Ale:

1) Pękł kit na dachu - miałem dziś z Robertem podjechać z miernikiem zobaczyć, czy to wgniotka po gradzie, czy po rolce.  Dach cięty nie był, słupki obejrzane dokładnie.

2) Całkowicie wyjęte żarówki od ABS i CEL z licznika - ego - ABS nie działa i nie wiadomo czemu  bo kostek niet, a ecu do OBD1, którego nikt nie umie podłączyć. Z CELem tak samo.

3) Kiera - pseudo nardi - czyli poduchy strzeliły, przedni pas wyklepany, ale giry proste

4) Nie było immo - odłączone w ecu, czy ki czort - na desce kontrolki kluczyka oczywiście też niet.

 

Ale za do działał przycisk BRIGHT :D

No i do zrobienia było łożysko oporowe, bo kwiczało niemiłosiernie przy puszczaniu sprzęgła.

Niemniej - ten samochód kosztował trochę więcej niż mój rower, ale nie wiem ile $ kosztowałoby doprowadzenie elektryki do życia.

Tak, czy inaczej, jak ktoś chce namiar na RX z w miarę prostą budą, zdrowym silnikiem i skrzynią, porobionymi nadkolami  i magnezówkami et35 Cromodora za...2800 to niech da znać, bo to raczej szybka piłka jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę, ale nie landrynem. Muszę służbówkę na chatę wziąć, bo jutro mam trochę jeżdżenia po różnych grajdołkach i swojego w takie rewiry nie zapuszczam. Niemniej - wpadnę się przywitać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować wszystkim przybyłym za spota :) dla tych co nie byli, lub co nie słyszeli. Padła propozycja, żeby spotykać się w stałych terminach (druga i czwarta niedziela miesiąca). Kto będzie mógł ten przyjedzie i tyle. Nie będzie problemu z ugadywaniem się przez miesiąc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgodnie z umową uprzejmie donoszę że dnia 12 lipca b.r. odbędzie się ceremonia mojego ślubu :) także chętnych i niechętnych :) bardzo zapraszam na paradę uliczną najlepiej subarakami :) szczegóły podam niedługo :) Proszę o wpisy chętnych o wpisy na tak wielką uroczystość :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super chłopaki, moja przyszła ma na punkcie subaru ..... :) sama mnie tu goni by pisać ! :) szczegóły bliżej ślubu ! Dziekuje za chętne osoby które się poświęcą dla Nas :) efekt będzie napewno super! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...