Jump to content

Pedał sprzęgła wpadł w podłogę.


tedimy99

Recommended Posts

Witam Wszystkich serdecznie! Dzisiaj jadąc z roboty do domu stojąc w korku chyba sprzęgło zrobiłło pa! pa! tzn. pedał sprzęgła wpadł w podłogę i sprzęgła brak.Dobrze że 11 km od domu bo dowlokłem się jakoś na jedynce (koszmar).Autko stoi na kanale ,jutro od rana coś z tym będę robił i tu szanowni koledzy nasuwa mi się pytanie od sprawdzenia czego zacząc.Moje przypuszczenie łożysko dociskowe wpadło w docisk i nie wysprzęgla ? Może ktoś z Was ma jakieś sugestie od czego zacząć(biorę pod uwagę wyjęcie skrzyni i wymianę kompletu sprzęgła). Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Kolego Newbee możesz mi określić jaki koszt części tj.koło dwumas.i komplet sprzęgła oraz gdzie kupiłes?

Kupiłem z wymiana w znanej Katowicko- Warszawskiej firmie tuningowo servisowo moto 4 T:koszt z tego co pamietam sprzeglo 1200 z wymiana chyba około 2300?? To ponad rok temu było..

Link to comment
Share on other sites

Jest tak jak pisze opp sport pękło jedno ramię łapy sprzęgła .Z tego co dzwoniłem to żadne ASO w Małopolsce nie posiada tej części na stanie. Zostają używki.Na szczęście całe sprzęgło w bardzo dobrym stanie.

Link to comment
Share on other sites

Też jestem tego zdania ale nie wiem czy gdzieś w Polsce jest osiągalna. W Nowym Sączu wASO powiedzieli że termin oczekiwania na tą częśc może potrwać dwa tygodnie lub więcej.To trochę za długo auto jest mi potrzebne na codzienny dojazd do Krakowa więc gdyby ktoś wiedział o jakiejś używce to będę wdzięczny za info.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłem właśnie używaną łapę sprzęgła za 60pln z modelu 2006 . Gośc u którego kupiłem ma do sprzedania jeszcze kpl. sprzęgło wraz z kołem zamachowym.Ma ktoś może wiedzę czy taki zestaw będzie pasował do my99?Jest również skrzynia biegów manual bez reduktora z przebiegiem ok.120tkm również z modelu 2006 gdyby ktoś potrzebował to dam namiary. pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...