Skocz do zawartości

Światła dzienne OTB MY10


ParaYasio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Czy ktoś montował oryginał z ładnymi plastikami czy może ktoś ma zamontowane jakąś podróbkę która dobrze świeci, a może macie jakie własne patenty na światła dzienne wyrzygać 2kPln na 12 Ledów to troche za dużo niemniej słyszałem o jakimś innym wynalazku, który przyciemnia światła drogowe inaczej mówiąc długie, które udają dzienne tyle, że nie wiem jak to się w praktyce???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć

 

Czy ktoś montował oryginał z ładnymi plastikami czy może ktoś ma zamontowane jakąś podróbkę która dobrze świeci, a może macie jakie własne patenty na światła dzienne wyrzygać 2kPln na 12 Ledów to troche za dużo niemniej słyszałem o jakimś innym wynalazku, który przyciemnia światła drogowe inaczej mówiąc długie, które udają dzienne tyle, że nie wiem jak to się w praktyce???

 

Ja mam oryginał, ze względu na homologacje i że pochodzi od Subaru. Moduł jest ok i posiada więcej funkcji - co do homologacji to zdaje się że jest (koledzy którzy go montowali więcej wiedzą), jedynie co się można doczepić to oznaczenie RL na reflektorze (chyba nie ma ale trzeba by sprawdzić dokładniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to nie wiem tylko jak to się ma do homologacji i takich tam pierdół może ktoś mądrzejszy podpowie

 

Ja zakładałem ten moduł w ASO Subaru i w 100% spełnia swoją funkcję :D Mam w schowku homologację od producenta jakby co. Ogromna ilość aut jeździ z tym modułem np. Audi i nie słyszałem żeby ktoś miał nieprzyjemności. Jeśli ktoś nie chce mieć LED-ów to moduł jest najlepszym rozwiązaniem a halogeny (jeśli są) pod tym modułem wykorzystane są do podświetlania zakrętów :)

 

Tu masz sporo info a nawet wkleiłem fotki po montażu : viewtopic.php?f=26&t=143356&p=1457917&hilit=%C5%9Bwiat%C5%82a+do+jazdy+dziennej#p1457917

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko takie jedno spostrzezenie, ze przy moim zdaniem bardzo szeroko (odczucie subiektywne porownywane z xenonami w passacie rocznik 2007) swiecacych xenonach - doswietlanie zakretow (znowu subiektywne odczucie) jest praktycznie niezauwazalne :) Ale szpanersko wyglada dla osob trzecich... :)

 

DP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam moduła pierwsze wrażenia baaaardzo pozytywne doświetlanie zakrętów działa wyśmienicie oprócz tego wbiłem sobie migacze na 3x czyli wajcha w góre raz miga 3x zajebioza jeżeli chodzi o autostradę i jazdę w trasie w mieście ni ma sensu tego wbijać bo i po co.

 

W chwili obecnej wajcha w pozycji AUTO i jest auto fotki za chwileczkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz tego wbiłem sobie migacze na 3x czyli wajcha w góre raz miga 3x zajebioza jeżeli chodzi o autostradę i jazdę w trasie w mieście ni ma sensu tego wbijać bo i po co.

 

Też to parę dni temu mi założyli :) Do dzisiaj się kurna zastanawiam dlaczego tego fabryka nie montuje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem moduł w ASO w Łomiankach . Fajna sprawa. Światła mijania ustawione na "AUTO" i nic mnie nie obchodzi więcej. Nie muszę nic wyłączać , kiedy się zatrzymam i chcę np. dalej słuchać radia. A jak wcześniej wyłączałem światła to czasem zapominałem włączyć po ruszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...