Skocz do zawartości

wypadkowy/niewypadkowy


kubagt

Rekomendowane odpowiedzi

czy wymieniana przednia szyba + zapadniety szyberdach moga slugerowac ze auto lezalo na dachu , a moze nie koniecznie ? pomiar urzadzeniem nie wykazuje na dachu auta jakis odchylek od normy ( 160 - 210 ) za to tylne slupki nie mieszcza sie w normach 340 - 420 i drugi 880 !! czy mozliwe ze ktos zalozyl nowy dach odciety na slupkach ? tapicerka pasuje idealnie i ogolnie wnetrze jest dobrze utrzymane ( ogladalem GT z 99 roku ) .

W sumie auto mi sie podoba , prowadzi sie dobrze , tylko te szczegoly np: pokrywa silnika nie lezy po obydwu stronach tak samo , sygnalizator otwartych drzwi mruga w czasie jazdy (ale moze to spoiler wysoki) itp. Aha nie jezdzilem nigdy wczesniej subaru - czy to normalne ze przy przyspieszaniu i szybkiej zmianie biegu auto "stawia sie" - "spina" nie wiem jak to opisac delikatnie na jedna strone przy przepieciu na kolejny bieg go pociaga , ale tylko tak jakby sama bude a nie kola ... hym moze ktos to zrozumial :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NIE DOTYKAC !!!!!!!!!!

 

wyjatkowy szrot, wszystko skrzypi, brakuje mocy (na oko ma z 8,5-9 sek do setki), sciaga raz w jedna raz w druga, jest cala malowana i poszpachlowana, jak odpala to pojawiaja sie rozne ciekawe dzwieki i mocno dymi na niebiesko, jak ogladalem w lipcu to "nie miala amortyzatorow" bo na sciezce wyszlo 40-50% skutecznosci moze teraz ma ale watpie.

 

omijac z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zdążyłem zauważyć, że wg Adama_Tomaszka każde używane, tutaj wystawione auto - to szrot... :?

 

 

 

Uwierz mi znam bardzo dobrze adama i pracuje on w samochodach i wie co mowi.. tak samo jak STI shiftiego jestem pewien ze nie wymyslił sobie tego bo nie tylko on to slyszał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zdążyłem zauważyć, że wg Adama_Tomaszka każde używane, tutaj wystawione auto - to szrot... :?

 

Ty, jak dla Ciebie gt, ktore przyspiesza jak focus 2.0 i jezdzie po calej drodze tylko nie tam gdzie chce kierowca to dobry samochod to lacze sie z Toba w bolu

 

jestes wyjatkowo malo spostrzegawczy bo nie w kazdym temacie/ogloszeniu sie wypowiadam

 

a co do tego gt, podtrzymuje co napisalem wczesniej bo jezdzilem tym samochodem o ogladalem dokladnie i nawet zmierzylem grubosc powloki lakierniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zdążyłem zauważyć, że wg Adama_Tomaszka każde używane, tutaj wystawione auto - to szrot... :?

 

Ty, jak dla Ciebie gt, ktore przyspiesza jak focus 2.0 i jezdzie po calej drodze tylko nie tam gdzie chce kierowca to dobry samochod to lacze sie z Toba w bolu

 

jestes wyjatkowo malo spostrzegawczy bo nie w kazdym temacie/ogloszeniu sie wypowiadam

 

a co do tego gt, podtrzymuje co napisalem wczesniej bo jezdzilem tym samochodem o ogladalem dokladnie i nawet zmierzylem grubosc powloki lakierniczej

 

Nigdzie nie napisałem, że to dobry samochód - bo go nie znam. I też nie opiniowałem samochodu.

 

Może miałem jakiegoś wyjątkowego pecha w wybiórczym przeglądaniu forum, że trafiłem tylko na twoje krytyczne wypowiedzi... Taka karma, nic z tym nie zrobię - jeśli cię uraziłem, wybacz, nie miałem takiego zamiaru.

W każdym razie, jakoś kiepsko mi to wyglądało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Całkowicie zgadzam się z Adamem - krótko mówiąc - NAJGORSZY GT-k jakiego oglądałem - a było ich ostatnio około 20 w ciągu 3 m-cy. Oglądałem go jeszcze jak stał pod W-wą.

Pzdr

Tomek

 

Ty jakis dziwny jestes :wink: Niby jestes powznie zainteresowany zakupem GT, walkujesz temat na forum od dobrego roku a jak miales pewne auta do kupienia to sie nie zdecydowales, nawet nie ogladales (np. auto Rolanda).

Myle, ze dla wielu osob jestes kupujacym-gawedziarzem i jakos nie wierze, ze widziales 20 GT wystawionych na sprzedaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...