Skocz do zawartości

49 Barbórka 03.12.2011


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie reszta?

 

reszta, czyli 32 samochody jechała wszystkie odcinki. Na Karową organizatorzy mieli łaskawie wpuścić 9 samochodów, na przejazdy pokazowe. Cały rajd jechali bez pomiaru a kwalifikacja na Karową, po decyzji Sędziów.

 

A ile de facto wpuścili na Karową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak się ogarnę, to wrzucę parę zdjęć. Lesław się pojawił, przynajmniej na Służewcu. Potem za metą kręcił wąsem, a grupka gości miała konsylium przy otwartej masce Golfa

 

Z tego co wiem dlubali cos przy walkach i spoznili sie na PKC na Bemowo przez co dostali kare... DNL foty foty :!: :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!!

wybaczcie długo nie było żadnego info.

Zapętliłem się ze zmianą hasła, ale już działa.

Barbórka, jak cały sezon który można nazwać porażką .

Miałem wystartować zupełnie innym wynajętym samochodem, Subaru !!

Miała to być skromna niespodzianka.

We wtorek rano dostałem wiadomość że wybuchł silnik i chłopaki z zagranicy nie są w stanie go naprawić na rajd .

Szybko przygotowaliśmy Evo IX po ostatnich moich jazdach.

W piątek na testach pojawiły się problemy z układem hamulcowym.

Moi mechanicy pracowali przez całą noc wymieniając wszystko co mieliśmy.

Pierwszy odcinek i znowu problem, dosłownie eksplodowała pompa Hamulca ręcznego i straciłem prawie cały płyn w układzie.

Nie mieliśmy już zapasowych części - ( , wykorzystaliśmy wszystkie w piątek.

Nie było wyjścia musiałem się wycofać -(((

Wszystko pod górę.

Wszystko się w życiu kończy.

Może najwyższy czas zakończyć również pewien jego etap ?

Żałuję tylko że w takim stylu.

Wybaczcie i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiliście nie tylko w tym roku.

z facebooka L.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna Barbórka zaliczona. Pozdro i podziękowania za spędzony czas dla 3miejskiego Adamusa oraz ekipy z którą się przemieszczaliśmy i tych których spotkaliśmy na OSach i trybunie.

 

kashmerow

 

nalewki nie piłeś a podwójnie widziałeś :mrgreen:

 

Dokładnie :idea: Mi też się podobało, i na Żeraniu. który wyraźnie pokazał, które auta są szybkie i trwałe, Cysztof i kash zgodzicie się ze mną, prawda :?: :twisted::mrgreen:

 

coś tam się psuło, ale byliśmy zbyt daleko żeby rozpoznać marki samochodów :P

 

cała ta otoczka, pajace na trybunach, którzy nie umieją się zachować.

 

mówisz o wyjątkowozłejtegodniamagilli :twisted:

 

Carfit, gruuubo byłeś zaprawiony :mrgreen::mrgreen:

 

ps. odnośnie emocji sportowych:

 

Nivette wymiata :mrgreen::twisted:

Kuzaj, wielka szkoda że się znowu nie powiodło

Kajto, Rzeźnik zajebiście :!:

Frycz, wracaj do rajdów :!:

Stec, + za sportowe zachowanie na Bemowie

2 beczka (albo inaczej, betonowe bloki ) to było jakieś nie porozumienie moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna Barbórka zaliczona. Pozdro i podziękowania za spędzony czas dla 3miejskiego Adamusa oraz ekipy z którą się przemieszczaliśmy i tych których spotkaliśmy na OSach i trybunie.

 

kashmerow

 

nalewki nie piłeś a podwójnie widziałeś :mrgreen:

 

Dokładnie :idea: Mi też się podobało, i na Żeraniu. który wyraźnie pokazał, które auta są szybkie i trwałe, Cysztof i kash zgodzicie się ze mną, prawda :?: :twisted::mrgreen:

 

coś tam się psuło, ale byliśmy zbyt daleko żeby rozpoznać marki samochodów :P

 

cała ta otoczka, pajace na trybunach, którzy nie umieją się zachować.

 

mówisz o wyjątkowozłejtegodniamagilli :twisted:

 

 

Carfit, gruuubo byłeś zaprawiony :mrgreen::mrgreen:

kashmere Nie mam nic przeciw wspomaganiu się środkami rozgrzewającymi, bo siedzenie 5 godzin na dworze o tej porze roku potrafi nieźle dać w kość. Nie akceptuję za to ludzi, którzy traktują takie imprezy jako doskonałą okazję żeby zrobić chlew i uprzykrzyć życie innym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere koło mnie siedział ojciec z małym chłopakiem. Młody się nasłuchał przez 4 godziny naprawdę niezłych bluzgów. Ojciec albo był głuchy albo miał w nosie, ze jego latorośl nauczy się kilkunastu niezłych wiązanek :mrgreen: Młody będzie miał za to szacunek w szkole na bank :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF oglądałem relację na TVP Sport w niedzielę, wielu kierowców miało problemy przy objechaniu tej beczki wliczając w to Kajtka, który też miał tam zawahanie, mało kto poszedł ją za jednym "slajdem" bez odjęcia. Qchar spaprał bez dwóch zdań, co do tego to nie ma wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem dobrze ze byla ta beczka bo inaczej Karowa bylby tylko zwyklym pokazowym odcinkiem a skoro nawet w nazwie jest "Kryterium Asow" to niech te asy pokaza jak robi sie ciasno nawrot, jak szeroko itp. itd. ...

Musi byc jakis element utrudniajacy bo inaczej nie ma sensu caly ten odcinek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysztof wszystko się zgadza, ale Karowa w swojej poprzedniej formule była rozgrywana generalnie bez większych zmian przez kilka edycji i jakoś nikt z zawodników nie mówił, że nie ma ona sensu, ba, nawet dla niektórych dolna beczka stanowiła o zwycięstwie, bo trzeba mieć naprawdę duże umiejętności, żeby objechać ją efektownie i efektywnie. Zgodzę się natomiast, że pokonanie tej ostatniej wymagało od kierowcy i sporych umiejętności, ale też przyjęcia pewnej strategii jej pokonywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie do tej drugiej beczki? Stała ona tam dla wszystkich startujących i to w tym samym miejscu :mrgreen:

więc ja nie widzę problemu. Jak ktoś miał jaja to przejechał ciasno i szybko już na samym początku Steinhof pokazał, że się da.

A jak ktoś chciał ostrożnie, byle do mety, to wyszło jak u Kuchara. I wcale mi go z tego powodu nie szkoda :twisted:

Jak to się mówi.. "Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana".

Faktem jednak jest, że z jednej strony mocno wpłynęła na dramaturgię OSu, z drugiej gdyby było tam szerzej to wpłynęło by

pozytywnie na widowiskowość i więcej załóg by tam ryzykowało.

 

Mnie się ta beka w tym miejscu podobała 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere Nie mam nic przeciw wspomaganiu się środkami rozgrzewającymi, bo siedzenie 5 godzin na dworze o tej porze roku potrafi nieźle dać w kość. Nie akceptuję za to ludzi, którzy traktują takie imprezy jako doskonałą okazję żeby zrobić chlew i uprzykrzyć życie innym:)
dokładnie, za mną siedzieli ludzie, którzy nic tylko darli ryja, a na koniec byli tak narąbani, że nie byli w stanie wstać ani się wysłowić, chciałem w tym roku wziąć syna, ale chyba odpuszczę temat, bo nawet mimo wcale nienajniższej ceny biletów na trybunach robi się coraz większa obora... :shock: Generalnie kultura picia pozostawia wiele do życzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie do tej drugiej beczki? Stała ona tam dla wszystkich startujących i to w tym samym miejscu :mrgreen:

więc ja nie widzę problemu. Jak ktoś miał jaja to przejechał ciasno i szybko już na samym początku Steinhof pokazał, że się da.

A jak ktoś chciał ostrożnie, byle do mety, to wyszło jak u Kuchara. I wcale mi go z tego powodu nie szkoda :twisted:

Jak to się mówi.. "Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana".

Faktem jednak jest, że z jednej strony mocno wpłynęła na dramaturgię OSu, z drugiej gdyby było tam szerzej to wpłynęło by

pozytywnie na widowiskowość i więcej załóg by tam ryzykowało.

 

Mnie się ta beka w tym miejscu podobała 8)

 

 

Szkoda to by było, gdyby mu się koło urwało albo eksplodował silnik, ale tu zaważył jego błąd i myślę, myślę, że Qchar zdawał sobie na mecie z tego sprawę.

 

Czy ktoś z nieobecnych może nagrał relację z Karowej?

 

-- 5 gru 2011, o 12:24 --

 

A jak ktoś chciał ostrożnie to jechał jak Bębenek

 

:mrgreen:

 

No Bębenek zaliczył chyba wtopę sezonu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...