Skocz do zawartości

Zmieniarka nie chce oddać CD


eex2

Rekomendowane odpowiedzi

Forester MY09, 6 CD w zmieniarce fabrycznej z radiem - chciałem wymienić płytki, więc naciskam Eject, a tu: 6 wyszła, 5 też, potem dziwna zmiana i wychodzi 1, 2 i 3, a 4 nie ma zamiaru. Nie gra, nie wychodzi nie przyjmuje CD. Czy znacie jakiś bezpieczny sposób na wyjście zablokowanej CD bez wymontowywania urządzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :lol: ale poważnie teraz wez w nia troche "stuknij "pięscią pare razy powinna oddac ja tak robiłem juz w kilku samochodach i pomogło :P oczywiście z wyczuciem-naciśnij eject i w tym czasie co zaczyna mielic stukaj ile wlezie,powżnie innego sposobu nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forester MY09, 6 CD w zmieniarce fabrycznej z radiem - chciałem wymienić płytki, więc naciskam Eject, a tu: 6 wyszła, 5 też, potem dziwna zmiana i wychodzi 1, 2 i 3, a 4 nie ma zamiaru. Nie gra, nie wychodzi nie przyjmuje CD. Czy znacie jakiś bezpieczny sposób na wyjście zablokowanej CD bez wymontowywania urządzenia?

 

jeśli to była nagrywana płyta to jest opcja że mogła popękać, niestety teraz płyty są słabej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo odradzam używanie siły wobec radia. Mechanizm na którym wisi kieszeń jest bardzo delikatny i może przestać oddawać pozostałe. Miałem ten sam objaw w moim starszym forku ('08). Pomogło wyrzucenie wszystkich płyt (poza jedną, która wyjść nie chciała) i kolejno wkładanie i wyjmowanie w różnych kombinacjach płyt do odtwarzacza. Po kilkudziesięciu kombinacjach - wyszła i nr 2 (bo ta u mnie zablokowała). Najwyraźniej musiało się coś ułożyć... Zadziała nie zadziała - spróbować warto. Cierpliwości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro spróbuję takich argumentów.

Na forach piszą, że może też pomóc "reset" przez odłączenie akumulatora na parę minut. Ktoś próbował?

 

nie działa, mechanizm jest uszkodzony, tak sie te Kenwoody sypią :roll: ... a jak wyciagną radio to musza odeslac do belgi. U mnie reklamacja trwała 2 miesiace, po czym jak radio wróciło, to z kolei plyt z mp3 nie odtwarzał.

 

Upomnij sie o plyty jezeli sa oryginalne ! bo ja nie odzyskałem :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okładanie pięściami zmieniarki jej darowałem choć zasłużyła :evil:

zaufaj i zbadaj nie masz w nią walić tak dosłownie ale wprowadz ją w wibracje to zawsze pomaga :lol: a wy ze odrazu sie rozwali to nie radio albo cos...to tak jak bys na wybojach jechał,i co w tedy nie pojedziesz bo sie rozsypie?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój odtwarzacz w OBKu (nie mam zmieniarki) też czasem nie chce mi oddać eminem'a :roll: :mrgreen:

 

Za pierwszym razem trzy dni z nim walczyłam, ale oddał. Teraz oddaje bez problemu, bo ją wyjmuję od razu po przesłuchaniu. Czasem jak mi się zdarzy zapomnieć, pomaga próba wyjęcia płyty przy wyłączonym zapłonie.

 

Wkurzające to jest, ale innych płyt nie chce sobie zatrzymać, tylko tę jedną :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eex2,

 

nie wiem czy znajde namiar na p.ADAMA posiada sklep+servis audio i sam jezdzi OBK kupujac od niego mapke do mej navi

zasugerowal by jak kiedys sie cos posypie sie ze zmieniarka bo tylko kwestia czasu odezwac sie.

Ale on siedzi w Wwie wiec nie kazdemu po drodze.

Poszukam jak ktos bedzie nadal w potrzebie...

 

tomasz p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...