Skocz do zawartości

GT MY00 a doladowanie


blasterpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,moich walk z autem ciag dalszy.Po wymianie wydechu na piekneko Ganadora ( wczesniej byl przelot z koncowym no name ala Mugen) auto jedzie nieco gozej tragedji nie ma ale jednak odczuwalnie gozej.I tu moje pytanie czy i jesli tak to jak malym kosztem (nie chodzi mi o np. remap)mozna spowodowac zeby auto szybciej sie zbieralo(zeby szybciej turbina zaczynala ladowac).Nie chce wiekszego cisnienia doladowania.Wszelkie sugestie beda nieocenione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż wskażnik i zobacz ile ładuje :) możesz założyć MBC lub EBC w którym już możesz regulować kiedy chcesz by wstało turbo, w MBC nie :P latałem na MBC w my00 i byłem zadowolony możesz sobie ustawić 1 bara ja sprawdzałem na swoim szerokopasmową i do 1.1 było bezpiecznie ale auto autu nie równe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wskaznik,turbo laduje do 0,9 bara.Mam tez MBC(bylo w aucie ale nie podlaczone),rozumie ze za pomoca MBC nie da sie tego osiagnac(zeby turbo szybciej wstawalo),wiec moze jakis inny sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blasterpl, pamiętaj, że głośniejsze auta są szybsze :mrgreen:

 

Po wymianie wydechu na piekneko Ganadora ( wczesniej byl przelot z koncowym no name ala Mugen) auto jedzie nieco gozej tragedji nie ma ale jednak odczuwalnie gozej.

A tak na serio.. to ja mam przelotowy CP i baxbox i faktycznie po wymienie z serii minimalnie polepszył się spool (no chyba, że to efekt tego co napisałem wyżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ogarnietego elektryka problem zaden raczej.

Koszt - zalezy od urzadzenia - od kilkuset zlotych za starsze HKS EVC, np. wersja 4 (pewnie w okolicach 650-800zl) - do okolo 1200-1500zl za apexi avc-r zaleznie od stanu i koloru (wersje czarne z reguly bywaja nieco drozsze).

Nowe urzadzenia beda oczywiscie raczej drozsze.

 

Ale prawde mowiac - jesli oczekujesz lepszego spool'a itp. pomyslalbym chyba raczej nad porzadnym remapem, gdzie dobry tuner przygotowujac odpowiednio mape predzej chyba osiagnie to, czego oczekujesz - oczywiscie w granicach mozliwosci auta w Twojej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...