Skocz do zawartości

Chamstwo ? Buractwo ?


MForbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Parkowanie w takich miejscach jest oczywistym chamstwem i buractwem.

W zasadzie to nie burzy mnie oklejanie takich aut jakimiś ośmieszającymi naklejkami. Burzy mnie jednak posługiwanie się wulgaryzmami w miejscu publicznym. I to też jest chamstwo i buractwo.

Absolutnie nie jestem w stanie zaakceptować zwalczania chamstwa i buractwa za pomocą chamstwa i buractwa.

Zdarzały się przypadki nadgorliwego i głupiego wykorzystywania takich naklejek, np. wlepiano je kierowcom, którzy zajmowali miejsce parkingowe stając okrakiem na linii, bo inne auta parkujące wcześniej nie pozostawiały innej możliwości. Jak tamte sieroty odjechały, to ten biedak pozostawał widoczny jak na patelni i od nadgorliwych naklejaczy dostawał prezent na szybie.

 

Wiele razy zostawiałem karteczkę w drzwiach parkującego buracko auta z tekstem jednakowym dla obu płci - "Parkujesz jak baba".

 

Raz zapytałem strażników miejskich w Katowicach, gdzie mam załatwić sobie jakiś papier zezwalający na wjazd w strefę zakazu ruchu. Często tam wjeżdżam z tytułu prac serwisowych w różnych lokalach.

Ciekawe, czy ktoś wie, co odpowiedzieli. 8)

 

"Zrób pan sobie taką zafoliowaną plakietkę dla inwalidów i po sprawie"

A ja - "A co będzie jak ktoś mnie sprawdzi?"

"Panie, tego nikt nie sprawdza"

:mrgreen::evil: I śmieszne, i wkurzające.

 

Dodam, że nie skorzystałem z propozycji i dalej wjeżdżam na dziko. Jak dotąd bez problemów. Nie raz parkowałem obok radiowozu policji lub straży miejskiej i nic. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz zapytałem strażników miejskich w Katowicach, gdzie mam załatwić sobie jakiś papier zezwalający na wjazd w strefę zakazu ruchu. Często tam wjeżdżam z tytułu prac serwisowych w różnych lokalach.

Ciekawe, czy ktoś wie, co odpowiedzieli. 8)

 

"Zrób pan sobie taką zafoliowaną plakietkę dla inwalidów i po sprawie"

A ja - "A co będzie jak ktoś mnie sprawdzi?"

"Panie, tego nikt nie sprawdza"

:mrgreen::evil: I śmieszne, i wkurzające.

 

Dodam, że nie skorzystałem z propozycji i dalej wjeżdżam na dziko. Jak dotąd bez problemów. Nie raz parkowałem obok radiowozu policji lub straży miejskiej i nic. 8)

 

A co mieli powiedzieć skoro osoba odpowiedzialna za ustawienie znaku nie wzięła po uwagę możliwości dojazdu serwisu czy zaopatrzenia ... Z drugiej strony Policja czy SM też ludzie i powinni zrozumieć, może jakaś tabliczka - serwis czy coś takiego by pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...