Skocz do zawartości

centralny zamek jak podłączyć pilota ?


pawel99ke

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jestem nowy na tym forum wiec jeśli coś nie tak napiszę to sorki. M am takie pytanie gdzie mógłbym podpiąć pilot w subaru impreza 2000 rok mam centralny ale nie mam pilota i chciałbym go wpiąć ale nie wiem gdzie prosiłbym o jakąś rade z góry dzięki pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak samo jak w Legacy to w drzwiach kierowcy nie masz silownika tylko czujnik zamkniecia zamka, musisz dolozyc silownik i pod ten silownik podlaczyc centralke na pilota. Żeby podlaczyć kierunkowskazy musisz poszukac złącza przy prawym przednim słupku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam alarmu tylko sam centralny który otwieram kluczykiem i chce podłączyc pilota

 

ja mam to samo, i chcę sie przerzucić z zamykania kluczykiem na pstryk z pilota,kolega Igi666 będzie mi to robił,jak coś to powiem mu,żeby się tutaj odezwał i powiedział jaki ma na to sposób,bo mi powiedział jedynie:kup pilota a reszte ogarniemy :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wedle obietnicy jestem ;]

 

Proponuje poszukać Ci na alledrogo centralni z pilotem do centralnego zamka.

 

Będzie to odpowiedni moduł z pilotem. Jeśli jesteś z okolic Bolesławca (dolnyśląsk) to Ci to za parę groszy zamontuję. Jeśli nie lub chciałbyś się w to sam pobawić to odezwij się na PW to Ci napiszę jakąś instrukcję na ten temat ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jak nie ma jednego przycisku do zamykania wszystkich drzwi to trzeba szukać kabli pojedynczo bedzie 8 sztuk do samych siłowników 2 sztuki trzeba szukać od przycisku do włączania awaryjnych z konsoli środkowej potem plus stały i masa da radę zrobić tylko ogarniętym trzeba byc jak masz centralkę to znajdziesz raz dwa tam podepnij centralkę z pilotem bedxie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucilem nowy siłownik do seryjnych siłowników bo po ori wiązce dokopalem się jedynie do zamykania auta a później na tych kablach znika napięcie jak juz zamknie. Stwierdzilem ze nie będę szukał latami we wiązce i dorzuce siłownik który popchnie ori cięgno.. Udało mi się go umieścić ładnie ze boczek się dobrze domyka więc powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przy zakupie samochodu sprzedawca dorzucił mi dwa piloty i powiedział, że padła bateria mam sobie zmienić. Zmieniłem, ale nic się nie dzieje. Ktoś wyżej wspominał, że moduł jest synchronizowany z centralką od alarmu. Znalazłem ją, była nad pedałami nożnymi. Mam pytanie co dalej? Te piloty wymagają jakiegoś programowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

W mojej Subarce w drzwiach są aluminiowe pręty dochodzące do zamka. Chciałbym popiąć centralkę na pilota. Gdzie mogę znaleźć kostkę żeby wpiąć kabelki? Mam 3 kable do otwierania, 3 do zamykania auta, jeden do masy i drugi do plusa. Subaru Impreza 2000r kod silnika ej27. Jakbyście mogli mi coś doradzić gdzie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przerabiałem to kilkukrodnie w GC. Najprościej jest tak jak piszą inni, dołożyć centralkę z pilotami i jednym siłownikiem (typ SLAVE) Nowy siłownik zainstalować w drzwiach kierowcy (ja przykręcałem do wewnętrzego poszycia (blachy) drzwi) a cięgno siłownika odpowiednio doginałem i skręcałem załaczoną do zestawu kostką z oryginalnym cięgnem (prętem) ryglowania zamka) Należy wyregulować i ustawić całość w taki sposób żeby wykonywał ruch oryginalnego cięgna od ryglowania zamka. Od nowego siłownika prowadzimy dwa nowe kabelki do kabiny i tam montujemy centralkę zgodnie ze schematem załaczonym do zakupionego zestawu. Efekt mamy taki że otworzymy i zamkniemy drzwi z pilota jak i z kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...