Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

nie teges, z jutro trza wstac rano i jechac do roboty

 

popieram tego nietegesa :evil: tak miło było się polenić...

 

ale tylko 3 dni (piatek mozna liczyj jak pol dnia :mrgreen: ) i potem znowu 3 dni wolne :mrgreen: a moze se urlop rekonwalescencyjny wezne na 2-5/01/07 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszej premierze Karambolu ciężarówka rozjechała w Gdańsku gościa na miazgę. Nie teges jest to, że ja dokładnie w tamtym miejscu codziennie przemykam między autkami na skróty, jak one sobie na czerwonym czekają (rzut beretem od mojego domu-o wypadku nie słyszałem). No ale skoro tak ciężarówki wciągają...Widok nieprzyjemny i z pewnością da do myślenia następnym razem...

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to było tak: najpierw spodobało mi się to powitanie Alego G "booyakasha" i zacząłem go sam używać. Potem przyszła refleksja, że używam, nie wiedząc, co to znaczy i dlatego sprawdziłem. Dopiero po upewnieniu się, że nie znaczy to np. "yo mum is a hoe and I'as boned her" ( :mrgreen: ), zacząłem używać na nowo 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to było tak: najpierw spodobało mi się to powitanie Alego G "booyakasha" i zacząłem go sam używać. Potem przyszła refleksja, że używam, nie wiedząc, co to znaczy i dlatego sprawdziłem. Dopiero po upewnieniu się, że nie znaczy to np. "yo mum is a hoe and I'as boned her" ( :mrgreen: ), zacząłem używać na nowo 8).

 

mhm, i prawidłowo ale jak tylko pewien pijak ruszy 4 litery z wyrka i lekko wytrzeźwieje postaram sie wydobyć z niego jeszcze raz to co mi wczoraj powiedział na temat znaczenia tego słowa bo tej wersji w podanym przez Ciebie linku nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Pan Administrator w ramach oszczędności wyłącza ogrzewanie na weekendy i święta. Zamarzam!

 

Jest jakiś przepis o BHP, ile stopni musi być w robocie... Proponuję zmierzyć komisyjnie i dzwonić do inspekcji pracy.

 

Zdaje się, że chętnie przyjeżdżają dawać mandaty wstrętnym burżujom i ich sługusom :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Pan Administrator w ramach oszczędności wyłącza ogrzewanie na weekendy i święta. Zamarzam!

 

Jest jakiś przepis o BHP, ile stopni musi być w robocie... Proponuję zmierzyć komisyjnie i dzwonić do inspekcji pracy.

 

Zdaje się, że chętnie przyjeżdżają dawać mandaty wstrętnym burżujom i ich sługusom :twisted:

 

zdaje sie ze razem z wypowiedzeniem pracy :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie nie teges jest mroźna atmosfera w firmie. :evil: Dosłownie i w przenośni. Szanowny Pan Administrator w ramach oszczędności wyłącza ogrzewanie na weekendy i święta. Zamarzam! :evil:

 

Ale to nie dlatego, że trzeba było obniżyć cenę gazety z 2,80 na 1,50? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...