Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Od stycznia i u mnie segreguje się śmieci . Śmieci metalowe zabierają raz w miesiącu . Co zrobić z puszkami po karmie dla psa ? Przecież latem resztki będą się psuć i śmierdzieć jak cholera . Pozostałe śmieci też zabierają raz w miesiącu . Co ze śmieciami mają robić ludzie w bloku ? Podejrzewam , że torby z odpadami znajdą się w lasach . Zabrali kontenery ze stałych miejsc . W okolicy mamy sporo domków letniskowych - gdzie oni wyrzucą te śmieci , skoro kontenery są zabrane z miejsc publicznych ? Czasami ludzie przejeżdżając przez naszą gminę wrzucali do kontenerów worki z odpadami - myślę że teraz wyrzucą do lasu . Gdyby jeszcze w każdym sklepie były automaty do przyjmowania puszek i butelek ....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może problem tkwi w wyborze firmy wywożącej odpady?

Szczerze powiem, że u mnie w firmie było różnie aż pogadałem z handlowcem z REMONDISu i nagle okazało się, że wywóz śmieci można rozwiązać tak, żebym wyszedł w budżecie pare tysięcy miesięcznie do przodu. Dostałem prasokontener, kontener typu wanna na odpady drewniane, pracownicy segregują odpady metalowe (taśmy stalowe) w osobne pojemniki i po wywiezieniu mają na zakup kawy, herbaty itp. A przy okazji zostaje kasa na inwestycje ;-)

 

Marek - gmina też może zarabiać na odpadach, ale to wymaga chęci i planu. W UK na przykład pojemniki na szkło, papier i metal musza byc koło marketów. A pod domem stoją dwa lub trzy kosze na różne odpady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSIM KUPOM ZDECYDOWANE NIE!!! Nic mnie tak nie wkurza w ostatnich dniach jak właśnie te atrakcje, które wyłoniły się z roztopionego śniegu :evil:

 

 

Tony psich gówien.

Ja swoją sukę nauczyłem stawiać klocka do foliowej torebki i jest git.

Można? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart900, zaprezentowałeś tu bardzo nieekologiczne zachowanie.

Po pierwsze kupa to ekologiczny nawóz dzięki któremu trawa ładnie rośnie.

Po drugie korzystasz z foliowych torebek które są skrajnie nieekologiczne.

Po trzecie jeździsz Subaru Turbo i w zasadzie za samo to należy Ci się kula w łeb od ekologów :mrgreen:

 

Ale na początku zacznij od oduczenia psa robienia kupy w folię :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

:wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze w każdym sklepie były automaty do przyjmowania puszek i butelek ....?

 

za 20 lat może będą :sad:

 

a na razie w wiekszości sklepów żeby oddać butelki trzeba mieć kwit ,że w nim się kupiło np piwo :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na isedlu i u rodziców zrezygnowali z oddzielnych kontenerów - jest jeden na odpady do recyclingu a każdy ma liste co wrzucac co nie i jakos działa - w jeden kubeł leci wszystko co sie da przerobić i pewnie troche więcej bo ktoś myslał, ża da sie przerobić. Skoro i tak jest jeszcze w zakładzie segregacja to nie ma problemu. A ludzie sie starają bo mniej płaca za wywóz śmiecia zegregowanego niz niesegregowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwa dni temu radio CB.

Wyskoczyłem dziś do Otwocka. Zjechałem z Mostu Siekierkowskiego na Wał.

Pusto, dwa pasy, pytam czy czysto. Cisza.

Anteny tylko się wyginają na dachach, jak się któryś zgubi, to blokuje "19". A teraz cicho...

Pytam ponownie.... Cisza. No to cisnę, bo pusto.

 

Nie ma to jak nowe, laserowe fotoradary.

Jak zobaczyłem lizak, to już dawno było po pomiarze.

500 PLN i 10 punktów.

:evil::evil::evil::evil::evil:

 

Dziękuję za pomoc tym, co się gruchy nie chciało podnieść do ust. :roll:

Radiowóz musiał tam długo stać, bo innemu kierowcy mandat wypisywali. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia Hogi :roll:

 

Wał Miedzeszyński w tej chwili to chyba ulubione miejsce polowań w Warszawie. Oprócz nowej laserowej zabawki, praktycznie non-stop jeżdżą tajniacy (czerwona Vectra i szary Passat) i dodatkowo stoją ze zwykłą suszarką...

 

Trzeba tam strasznie uważać :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano z Hogiego sobie "mądralsko" zażartowałem, a z przejażdżki wróciłem bogatszy o 4 i biedniejszy o 100. Dobrze, że rajdówka ma mocne hamulce, bo z >100 zrobiło sie 67kmh :twisted:

Policjant był bardzo rozbawiony widokiem zaklatkowanego saxo rzucanego po całej szerokości drogi podczas hamowania ( dym leciał przy okazji z oponek) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zielonego pojęcia nie miałam, że człowiek tak może konia traktować.

 

Poszukałam i znalazłam, że to popularne w Chinach, Korei, na Filipinach, że na "arenie" walczą 2 ogiery, oczywiście jest tam też klacz w rui.

 

Słabo mi się zrobiło jak to zobaczyłam :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zielonego pojęcia nie miałam, że człowiek tak może konia traktować.

jak ? normalnie...

tak samo traktuje inne zwierzeta ktore dostarczaja ludziom "rozrywki" -ludzie to niestety najgorsze zwierzeta na ziemi

 

sasiad prosze cie nie obrazaj zwierzat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...