Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

jutro 11.15 tak?
Tak, dokładnie :lol:

 

aż tak bardzo zaoczne? ;)

W Dubaju trochę łikend przesunął się im :roll:

 

[ Dodano: Pon Cze 08, 2009 1:07 am ]

A co do nietegesa jeszcze to ten prowadzący jest mocno nie ten teges :???:

http://wp.tv/i,SLEPA-KLISZKA,catid,2210 ... caid=682af

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do nietegesa jeszcze to ten prowadzący jest mocno nie ten teges :???:

http://wp.tv/i,SLEPA-KLISZKA,catid,2210 ... caid=682af

 

Ten program to jakaś masakra. Jakby go dla idiotów robili. Ja rozumiem, że konwencja itd, ale chyba trochę poszli nie w tę stronę co trzeba... No ale wiem już przynajmniej dlaczego nie mam roboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wygłoszę kontrowersyjny pogląd, ale... nie... jednak nie wygłoszę :cool: Rafał współczuję... tak to już z żonami bywa. Pamiętaj: Droższe w utrzymaniu są tylko dzieci :idea:

 

[ Dodano: Pon Cze 08, 2009 4:37 pm ]

Michael, kurcze to nie potzebnie dzisiaj dostawałem 5 z egzaminu ale odkuje się w piątek na historii politycznej XX w PL :mrgreen:

 

5? Na organizacji produkcji nie mamy takich ocen :mrgreen: Jest tylko 2 i 3. Podobno niektórzy widzieli 4! :cool: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wygłoszę kontrowersyjny pogląd, ale... nie... jednak nie wygłoszę :cool: Rafał współczuję... tak to już z żonami bywa. Pamiętaj: Droższe w utrzymaniu są tylko dzieci :idea:

 

Michael, pewnie coś w tym jest. :wink: Chociaż jak mawiał mój kolega, "kto ma żonę ten ma lżej". :mrgreen:

 

Małżonka generalnie bardzo dobrze i pewnie jeździ i nie mam żadnych zastrzeń. No cóż, takie sytuacje mogą się zawsze zdarzyć. :sad:

 

Najbardziej szkoda mi Forka. :sad: Nie lubię patrzeć nawet na najdrobniejsze uszkodzenia czy przytarcia. :evil: Chciałbym mieć zawsze idealnie zadbane samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIAŁEM WYPADEK !

Jechałem sobie spokojnie za TIR-M jakieś 80 a przed nim mniejsza ciężarówka . Postanowiłem wyprzedzić , bo zrobiło się płasko i nic nie jechało z przeciwka . Kiedy byłem w połowie ciężarówki - ten nagle też zaczął wyprzedzać . Zacząłem hamować , ale byłem już jednym kołem na poboczu bo drań mnie spychał do rowu . Trochę wyhamowałem , ale kołem naczepy zerwał mi nakładkę nadkola , zderzak i halogeny . Mam pogięty błotnik i lekko przerysowane drzwi przód i tył . Lusterko ze świnką poszło na pierwszy ogień . Zderzak zerwało do przodu , a potem wpadł pod auto . Goniłem za nim jeszcze z trzy kilometry , ale odgłosy z podwozia były tak dokuczliwe , że nie wiedziałem co się stało i bałem się czy nie przekoziołkuję . Drań uciekał , a ja tak za nim jechałem i dzwoniłem na policję . Potem odpuściłem , bo policja przyjęła zgłoszenie . Jakiś człowiek pojechał za nim i informował policję gdzie jest . Dorwali go 15 km dalej . Powiedział , że to ja wyprzedzałem na trzeciego . Tam nie ma miejsca na trzeciego , bo nawet pobocze jest żwirowe . Jak mnie spychał , to czułem , jak mi tył już łapie rowu i zaczyna się ślizgać . Patrzyłem , aby nie złapać rowu , bo głęboki i po drugiej stronie potężne drzewa . Gdybym zanurkował , to po mnie !

Dopiero po godzinie uświadomiłem sobie co mogło się stać . Pieniądze wydane na SJS , to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu . Muszę ochłonąć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego , ale wiedziałem , że pierwsza się odezwiesz . Byłem z policją na miejscu zdarzenia i potem ciarki po plecach chodziły . Lewe koło szło krawędzią rowu , a prawe lusterko trzaskało . Jutro zrobię fotki i wkleję - tej świnki mi szkoda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek-szulczyk, Twój wpis powinien być raczej w tegeso-nieteges. Ogromniasty teges, że możesz pisać tego posta bo faktycznie miałeś chłopie dużo szczęścia w tym nieszczęściu :shock:

 

Tego tirowca policja powinna najpierw przywitać pałką przez łeb, a dopiero później spisywać zeznania :evil: Nie dlatego, że spowodował kolizję (chociaż za nie patrzenie w lusterka też powinien dostać). Największym grzechem dla mnie jest ucieczka po takim zajściu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...