Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Nietegesem jest brak reakcji na ten spam.

 

Nie ma na niego paragrafu :twisted:.

 

Wciąż powtarzające się traktowanie Zasad tegoż Forum jako w najlepszym wypadku sugestie przez moderatorów w tym mojego "ulubieńca". Tzn wciąż traktują wszystko po uważaniu a REGULAMIN jest notorycznie łamany - choćby przez bandę handlarzy w działach SPRZEDAM.

 

Serdecznie pozdrawiam :mrgreen:. Jak wspominałem, nie mam czasu przejrzeć KAŻDEGO wątku, do K/S faktycznie wchodzę rzadko.

 

Ciekaw tylko jestem, dlaczego to akurat pod moim adresem jest tu uwaga, a nie pod adresem moich Kolegów Moderatorów, którzy są dużo mniej aktywni w zapewnianiu zgodności z Regulaminem i siedzą po cichu, ciesząc się, że to nie oni muszą być tzw. Bad Guy :twisted::).

 

4. Fakt, że w chwili obecnej mam w lodówce już tylko 1 zimne piwo o pojemności 0,3l.

 

No właśnie - zamiast tracić czas na pisanie forum, poszedłbyś se do sklepu po kolejne piwka. Wszyscy byliby zadowoleni :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima zima zima pada pada śnieg.......prawda popieram przedmówce !!! Masówka i konsumpcjonizm sie robi::(((

 

Jest lato kolego i Śnieg trzeba kupowac :mrgreen:

O żesz !!! Powiedz tylko gdzie, oddam wszystkie swoje oszczędności ze skarb.....onki :mrgreen:

 

Tajemnica !!! Śnieg to trudna sprawa w lecie :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 1:14 pm ]

 

Każdy kupuje taki Śnieg jaki mu jest w danej chwili potrzebny :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heller, byś się odezwał !! Jak WRXisior??

 

 

No przecież się odzywam :mrgreen:

 

 

 

Jestem jestem tylko ostatnio mocno pourlopowe tematy musiałem ogarnąć i wyłączyło mi sie życie towarzyskie.... WRX ma sie bardzo dobrze (chyba nawet lepiej niż ja ostatnio) :wink:

 

 

Będziesz na weekend w wawie ? Ja jak zauważyłeś nie jadem nigdziem więc chętnie się w okolicach pt-ndz wbiję na herbatkę i pokręcimy się po Ursynowskich rondach :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz na weekend w wawie ? Ja jak zauważyłeś nie jadem nigdziem więc chętnie się w okolicach pt-ndz wbiję na herbatkę i pokręcimy się po Ursynowskich rondach :) ?

to w zasadzie jesteśmy umówieni :) może od razu rolety zamówimy :)

Łodezwiem sie.

 

 

Rolety do Subaru ? Nieeeeeeee to przecież nie pasuje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...