Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

nieteges - dziś na orlenie widziałem 98 za 5.01

 

uuuu. Najgorsze jest to, że te 5 PLN to była tzw. magiczna granica. Teraz, jak już została przekroczona, ceny mogą pójść jeszcze wyżej...

 

Jak tak dalej pójdzie to przy obecnych kursach euro ludzie z okolic zachodniej granicy po raz pierwszy w historii będą jeździli po paliwo do Niemiec, a nie odwrotnie (szczególnie, że tam lepsze) :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, ostatnio po zabawach na środku małej pętli musieliśmy prostować 2 felgi.

 

Fajnie gdyby w lasku powstały pobocza od band do asfaltu, bo strasznie tam jest.

Kolejną jeszcze lepszą modyfikacją byłoby poprowadzenie drogi w lasku w prawo, a nie w lewo do krajówki, przez co tor by się uniezależnił i miał kilka wariantów. Choć pewnie w takim wypadku lepsza byłaby całkowita przebudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak dla wyjaśnienia, dlaczego mnie kilka dni nie było na Forum:

 

ABW zatrzymała 12 gangsterów (...) Mózgiem gangu był Witold S. ps. Witek, (...)

Więcej szczegółów:

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=50267

 

Ale już jest dobrze - papugi zadziałały, więc jestem. Tylko ta kaucja... znowu nie mam na Subaraka :evil:

 

* * * * *

 

Przemeq, wyrazy współczucia - dla Ciebie i dla Twoich istotnych organów ;-)

 

Wątroby, na przykład...

 

555 - Ty się zastanów, co robisz... niektóre kaprale na UW bywają równie wredne, jak w takiej, na ten przykład, kawalerii powietrznej :twisted:

A po wojsku - to przynajmniej konkretny zawód można mieć, i za mundurem panny sznurem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam mega nietegesa: właśnie dziś moja plejadowa pilotka wyjechała do Holandii na staż i to na długo. Niby super, bo jest inżynierem i dostała staż w jednym z najlepszych na świecie laboratoriów w jej dziedzinie i jest to życiowa szansa, ale jest to jednak mega nieteges :sad:.

 

A na dokładkę pluję sobie w brodę, bo nauczony latami pracy w korporacjach i firmach konsultingowych pomagałem jej pisać c.v. i mówiłem, co ma mówić na tzw. interview :twisted:.

Łącze się z Tobą w bólu... Dzisiaj taka jedna fajna wylatuje mi do Włoch na miesiąc :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam mega nietegesa: właśnie dziś moja plejadowa pilotka wyjechała do Holandii na staż i to na długo. Niby super, bo jest inżynierem i dostała staż w jednym z najlepszych na świecie laboratoriów w jej dziedzinie i jest to życiowa szansa, ale jest to jednak mega nieteges :sad:.

 

A na dokładkę pluję sobie w brodę, bo nauczony latami pracy w korporacjach i firmach konsultingowych pomagałem jej pisać c.v. i mówiłem, co ma mówić na tzw. interview :twisted:.

Tanie linie są.

Przeżyjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teges jest idiotyczny pomysł na stacjach Shell, zmuszający do przedpłaty nim zatankujemy paliwo*...gdy powiedziałem "Ale tankuję do pełna i płacę kartą" pan odpowiedział - "proszę zostawić kartę"...szkoda, że jeszcze nie muszę podpisywać jakiegoś oświadczenia, że nie zwinę paliwa, albo wniosku z prośbą o zatankowanie...

 

*- w godzinach od 22-6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie teges pani doktor mi dzisiaj powiedziala ze musze unikac alkoholu :roll: sluchac sie jej czy nie :?:

Trzustka wysiadła? :sad:

 

watroba nie teges - ale pani powiedziala ze bez stresu tylko alkoholu musze unikac - to pytam sie jakie bez stresu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak dla wyjaśnienia, dlaczego mnie kilka dni nie było na Forum:

 

ABW zatrzymała 12 gangsterów (...) Mózgiem gangu był Witold S. ps. Witek, (...)

 

I dales sie zlapac frajerom z abwhery? Kiepski z Ciebie gangster!

 

A gdzie ta kartę kazał zostawić?

 

Gdzie by nie kazal, to i tak zostawic nie wolno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie teges pani doktor mi dzisiaj powiedziala ze musze unikac alkoholu :roll: sluchac sie jej czy nie :?:

Trzustka wysiadła? :sad:

 

watroba nie teges - ale pani powiedziala ze bez stresu tylko alkoholu musze unikac - to pytam sie jakie bez stresu :roll:

biedactwo, to kawusi pewnie też nie możesz? :twisted::mrgreen:

pan odpowiedział - "proszę zostawić kartę"

Sprzedawca newerfakinewer nie ma prawa zabrać od Ciebie karty. Jeśli np. terminal jest na zapleczu lub w innym końcu sklepu, ma obowiązek zabrac Cię tam ze sobą. Twoja karta nie ma prawa ani na sekndę opuścić Twojego pola widzenia, a takie coś nadaje się do zgłoszenia do polcardu albo innego tam operatora. Ktoś chyba na łeb upadł ;) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, wyrazy współczucia - dla Ciebie i dla Twoich istotnych organów

 

Dziękuję za wyrazy solidarności. Wczoraj nadarzyła się okazja, bo zaliczyłem lot przez kawał świata z przesiadką: tankowałem na obu lotniskach oraz zaliczyłem tankowania w locie :mrgreen:.

 

BW zatrzymała 12 gangsterów (...) Mózgiem gangu był Witold S. ps. Witek, (...)

 

DOOOOOOBRE :mrgreen:. Tylko czy nie chodziło tu o Witka? Jakoś znikł z forum... :).

 

A poza tym tankowałem dziś paliwo na swoim bemowskim statoilu i 98 kosztowała 4.67 - nie jest to jeszcze "teges", ale jest to już "nie-nieteges" :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...