Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Jakiś świąteczny drinczek u nas? 8)

 

A chętliś, chętliś... :mrgreen:

 

EDIT: widzę, że moja Szanowna była szybsza...o jakieś 3 godziny :mrgreen:

 

 

 

A tak a propos samochodów: mój ojciec twierdzi, że "może być z papieru ale żeby był nowy", sam co prawda żadnego nie miał ale jest niezłym teoretykiem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. może ktoś jeździł z noga na sprzęgle?

 

%$$@&!@%!$ może i tak, na pewno nie ja ^%$%&@^%@ podlega gwarancji :?: bo samo sprzęgło jako tarcza chyba nie ale docisk na przykład jak to jest :roll: :evil:

 

Może coś w tym jest - w końcu poprzedni właściciel jeździ teraz autem bez pedału sprzęgła :mrgreen:

http://www.pudelek.pl/artykul/2346/rubi ... l_miliona/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty za strony oglądasz :shock: :shock: :shock:

 

Nie dziwota, że ten szansonista jednego sezonu takie fury kupuje. W nastepnym bedzie sprzedawal. Przy jego wenie tfoorczej :mrgreen: w przyszłym roku na eksploatacje nie styknie......

Dobrze, że STI-a nie kupil. Mogłoby do Gwiazdki nie starczyć :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwota, że ten szansonista jednego sezonu takie fury kupuje. W nastepnym bedzie sprzedawal. Przy jego wenie tfoorczej :mrgreen: w przyszłym roku na eksploatacje nie styknie......

Dobrze, że STI-a nie kupil. Mogłoby do Gwiazdki nie starczyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

właśnie STI sprzedał :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwota, że ten szansonista jednego sezonu takie fury kupuje. W nastepnym bedzie sprzedawal. Przy jego wenie tfoorczej :mrgreen: w przyszłym roku na eksploatacje nie styknie......

Dobrze, że STI-a nie kupil. Mogłoby do Gwiazdki nie starczyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

właśnie STI sprzedał :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

patrz mój podpis

ROTFL :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, ten zrypany docisk, jak go wyjmiesz, też bym radził wystawić na aukcję - w końcu nie takie pamiatki po Wielkich Ludziach się sprzedają.... jak nie teraz, to z 20 lat powinien dojść do jakiegoś miliona baksów... :roll:

 

 

:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie wiedziałam gdzie to napisać, ale niech będzie tutaj.

 

Dowiedziałam się właśnie, że wczoraj przespałam ważny moment, kiedy to wracaliśmy z Wrocławia, nie wiem dokładnie na jakim odcinku, ale mniej więcej Wrocław-Leszno koło godziny 18, ktoś myślę że z forumowiczów jechał dość szybko, przy okazji niebezpiecznie wyprzedzał (niebieska impreza).

Dodam, że mój kierowca chciał już dzwonić na policję, miał taki pomysł.. :neutral:

Nie wiem jak to dokladnie wygladalo, bo spalam w tym momencie, zmeczona bylam po calym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...