Skocz do zawartości

Cos nie teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wypowiadam regularna wojne netii.

1 czerwca dostalem zamowione 20mbit internetu - bylo super, transfery po 2.5MiB/s

okolo 12 czerwca pomimo tego, ze modem lapal 20mbit mialem juz 1.5mbit transferu (okolo 180KiB/s)

od wczoraj miarka sie przebrala. 169kbit i transfer 20KiB/s.

 

Tego juz kuda za wiele, reklamacja pisemna poszla, potem startuje do UOKiK oraz UKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zrobiony automat, ktory resetuje mi router codziennie o 3:13AM. Zreszta to linksys

 

Testowalem na numion.com, speedtest.pl i serwisie testowania lacza netii - czas.pol.pl (loginy i hasla www9 i www10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wypowiadam regularna wojne netii.

1 czerwca dostalem zamowione 20mbit internetu - bylo super, transfery po 2.5MiB/s

okolo 12 czerwca pomimo tego, ze modem lapal 20mbit mialem juz 1.5mbit transferu (okolo 180KiB/s)

od wczoraj miarka sie przebrala. 169kbit i transfer 20KiB/s.

 

Tego juz kuda za wiele, reklamacja pisemna poszla, potem startuje do UOKiK oraz UKE

 

też mam z nimi przeprawę. Mimo kilku pism, kilkunastu telefonów nie potrafią mi przysyłać co miesiąc faktury w wersji papierowej, a taka mi potrzebna. Więc nie płacę bo nie mam faktury i nie wiem ile. Potem odłączają mi neta, potem włączają spowrotem, przysyłają zaległe faktury, przepraszają, a potem znowu mają mnie w dupie i fakturę na mejla przysyłają. I tak w kółko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś STI skąpało się w Wiśle w Warszawie - ponoć kierowca uciekał przed policją, ponoć nic mu się nie stało, ale wylądował w karetce. Mam nadzieję, że to nikt z forum.

 

EDIT: Nie uciekał, ale zasłabł :? Przeciął trzy pasy pod prąd , barierki - TVN Warszawa trąbi od pół godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem po co tym HDSem go wyciągali, skoro dało się zwykłą linkę zaczepić i np. innym Subaru czy jakimś traktorem. Głęboko i daleko nie stał.

 

Po drodze byly jeszcze schody (czy raczej stopnie), wciaganie STi (albo i kazdego innego wozu) po schodach to faktycznie swietna sprawa :mrgreen:

 

Ciekawe, kiedy ten woz sie na allegro pojawi

 

snt, jak to? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój pierwszy w życiu mega nie teges, wczoraj w GalMoku po 21 na najwyższym piętrze prawie mi ukradli Subaraka :shock: :evil: Na szczęście nie powiodło im się :?

Napisz więcej szczegółów... niepokojące :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...