Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, z tyłu myślę że nie będzie problemu bo wkręcę w miejsce oryginalnych, ale w ogóle nie mam koncepcji jak założyć na przód. Chyba tylko jedna może dwie śruby na dole, a na górze tylko na ścisk blaszką (boje się, że spadnie). Myślałem, żeby wywiercić otwór na śrubę w nadkolu, ale jest ok 5mm szerokości i chyba nie wypali :roll:

 

 

 

Jeszcze chyba trzeba trochę dociąć, bo jak przymierzałem to wystają po 5cm :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej :mrgreen:

 

 

A tak poważnie. Wiem, że na Punto będzie to wyglądało wieśniacko, ale jeszcze zanim kupiłem samochód to wiedziałem, że takie chlapacze muszą na nim być. I będą :twisted:

 

No ja na justynie swojej miałem chlapacze wystające 11cm poza obrys auta :mrgreen:

Za to banana bym tak nie zwieśniaczył :P To jak zakładać chlapacze to starego mercedesa evo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera będzie wsadzona od STI z poducha(bezpieczniej) a ABS to nie wiem bo się znam. Da się go tak poprostu odpinac i dopinac kiedy się chce?

 

Do walki będzie gotowy do końca lipca;)

kiera od STI jest wielka i to tez nie porozumienie ma 370mm serie masz 380mm juz lepiej wsadz od EVO :P poduchy wywal nie beda ci potrzebne zaluz szelki a pozniej kubelki to bedziesz mial bezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szelki spokojnie podchodzą do ori foteli z STI prawda? Mają dziurę więc powinny spełniać swoje zadanie :) Pytam bo wiem że MEGA kubły do codziennych wycieczek są nijak praktyczne.

 

Kiera to kwestia gustu ta z GT'ka jest słaba i na pewno będę chciał coś z nią zrobić a od STI będzie jak najbardziej w tonie i porządku całości. Na forum widziałem kilka ładnie ogarniętych kier i pasuje idealnie. Bez poduchy, to aż tak bardzo mi nie jest ze sobą źle żeby się jej pozbywać :P

 

btw. Widziałem Twoją kiere GRAF , ładna jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szelki spokojnie podchodzą do ori foteli z STI prawda

...wiem że MEGA kubły do codziennych wycieczek są nijak praktyczne...

...Bez poduchy, to aż tak bardzo mi nie jest ze sobą źle żeby się jej pozbywać...

szelki podchodza

seryjne fotele sti tylko z buga sa ok, ale lepiej kubly ktore sa tylko nie wygodne przy wsiadaniu i wysiadaniu w miescie

jak mialem dzwona to poducha nic niedala tylko mi reke oparzyla, za to wazne sa napinacze pasow :idea:

wiecej na PW lepiej bo OT za duze sie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...