Skocz do zawartości

Ślub siekli... i po ślubie ;)


blazejek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DZIEKUJE !

 

PAnowie to bylo ekstra. mimo ze byla nas garstka to same forestery plus ten moj slubny rodzynek to bylo cos ! rewelacja, lepiej byc nie moglo

 

swietne foto z uni lubelskiej :mrgreen:

 

goscie weselni byli zaskoczeni a brat bardzo zadowolony, szkoda tylko ze baczka nie zrobilem no ale nie bylo miejsca :(

 

a ten caly filmik to ja i brat poprosimy, bedzie pamiatka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze baczka nie zrobilem no ale nie bylo miejsca

 

 

Ja Ci dam bączka :idea::twisted::mrgreen:

 

 

W sieklowozie Bartekfi za kierownicą?

 

zgadza się :idea: ja sieklowym potworkiem się lansowałem, bo mi drużba nie chciał samochodu oddać :twisted::mrgreen:

 

 

pozdrawiam wszystkich spotkanych, miło było poznać forumowiczów i fajnie, że udało się zorganizować obstawę :idea:

Przy okazji pozdrawiam waraxe spotkanego na trasie 8)

Współtowarzysze podróży (zupełnie nie subarowi) byli w szoku, że nawet na trasie, późną porą można miło o Subaru pogadać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waraxe, chyba nie bardzo :roll: bo na tablicy jest literka C :wink: więc to chyba nie jest najnowszy nabytek Kalixa :wink: ale ja tylko gdybam :mrgreen:

 

naLeśnik, oo jak patrzę na to foto to myślę, że mogłam pojechać tym swoim brudasem :roll: pięknie by się wtopił w tło 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waraxe, chyba nie bardzo bo na tablicy jest literka C więc to chyba nie jest najnowszy nabytek Kalixa ale ja tylko gdybam

No niekoniecznie, Estetko :P. Kalix zapewne z Lublina, auto też z Lublina mógł kupić, więc te same numery zostają. A jakoś nie wierzę w przypadek, by to był ktoś inny. Kalix to fan żużla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile będzie filmiki z przejazdu, ale na pewno będzie moment wjazdu kolumny na teren dworku w Piotrowicach i powitanie młodych ( i to w HD 8) )

dajcie jakieś namiary na eftepa to może dzisiaj wieczorem podeślę Wam filmik z przejazdu z ajfona na pamiątkę, wartość raczej sentymentalna bo o jakości ciężko mówić :wink:

 

-- Wt, 27 wrz 2011, 10:56 --

 

kiedy będzie jakiś filmik z przejazdu? :D

 

no właśnie naLeśnik, czekamy z niecierpliwością :mrgreen:

jest u mnie w domu taka jedna sześciomiesięczna ząbkująca mała przyczyna opóźnienia w temacie przesłania filmiku - wybaczcie :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś więcej zdjęć ? jak tak to prosimy prosimy :)

a tutaj widać na co zdało się moje pucowanie i nabłyszczanie Forka do ślubnego konwoju :P:twisted::P

 

zdjcie21i.jpg

 

 

Hahhaa, super wygląda jakbyśmy po robocie na piwo jechali ;)

 

-- Wt wrz 27, 2011 1:20 pm --

 

DZIEKUJE !

 

PAnowie to bylo ekstra. mimo ze byla nas garstka to same forestery plus ten moj slubny rodzynek to bylo cos ! rewelacja, lepiej byc nie moglo

 

swietne foto z uni lubelskiej :mrgreen:

 

goscie weselni byli zaskoczeni a brat bardzo zadowolony, szkoda tylko ze baczka nie zrobilem no ale nie bylo miejsca :(

 

a ten caly filmik to ja i brat poprosimy, bedzie pamiatka ;)

 

 

cała droga była nasza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...