Skocz do zawartości

Ślub siekli... i po ślubie ;)


blazejek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pmlody, mnie osobiście podoba się kia proceed 8) ale na tę okoliczność jakoś to nie bangla że tak powiem :mrgreen: dlatego też nie bardzo uśmiecha mi się pojawiać yaseratti :roll:

 

-- Śr wrz 21, 2011 8:29 am --

 

no właśnie Asia, przecież kochasz auta na gnojówkie :twisted: 8)

i dlatego wczoraj odebrałam samochód z silnikiem benzynowym? :twisted::twisted::twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to sobota 24 wrzesnai o 15 slub,

 

slub na starym miescie u dominikanow wiec na starowke wjechac mozemy tylko my, bedizemy czarnym bulgotem, wesele w arkadii w piotrowicach wiec kawalek od lublina.

 

jesli ktos ma czas i ochote zrobic parade/przywitac piotrka aka siekla np w piotrowicach bedzie nam bardzo milo. palenie laczka wskazane, krecenie baczkow jeszcze bardizej a najbardziej piekne bulgotanie :)

 

zapraszam tylko SUBARU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to prawie nikt Wam tam nie przyjedzie z Lublina, tutaj forum Subaru jeździ czym popadnie :P :P 8) :mrgreen:

 

dlatego to podkreslilem wiedzac co sie wyprawai wsrod forumowiczow :oops:

 

trasa przejazdu to standardowa jak na bychawe czyli przez kunickiego , potem zalew az do zabiej woli gdzie skrecamy w prawo na piotrowice (ale drogowskaz nie pamietam na co prowadzi)

 

mapke zalacze niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięks chłopaki

 

-- So, 24 wrz 2011, 21:04 --

 

Spot weselny udany, miło było Was poznać dziewczyny i chłopaki :wink: Pozwolę sobie bez pytania wrzucić krótki fragment z przejazdu http://www.youtube.com/watch?v=a-Vl7AAaz1M

Niech żałują ci co nie byli i nie mam tu na myśli tylko nagrody rzeczowej :twisted: a raczej wrażenia wizualno-słuchowe :mrgreen:

 

Aha, no i jeszcze raz gratki Kama i Siekla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło było Was poznać dziewczyny i chłopaki

Ten seledynowy forek z LU...F przed Tobą to forumowicz?? Pozdrawiałem go ze trzy razy, ale odpowiedzi brak. Świnię na lustrze ma, ztcp.

 

W sieklowozie Bartekfi za kierownicą? :wink:

 

Najlepszego Młodej Parze!

 

Cześć!

 

Czym jezdzisz?

 

Pozdrawiam

CE

 

-- N wrz 25, 2011 11:12 am --

 

http://imageshack.us/photo/my-images/585/dscn3327.jpg/

 

-- N wrz 25, 2011 11:12 am --

 

Pozdrowienia dla Młodej Pary !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!Czym jezdzisz?PozdrawiamCE

Cześć. Miło poznać. A właściwie skojarzyć, bo nick mi znany, a auto też widywałem parokrotnie, np w ostatnich dwóch tygodni raz popołudniem na zjeździe Sikorskiego oraz wieczorem innego dnia na Warszawskiej w kierunku Solidarności.

 

Nie jeżdżę Subaru. Pozdrawiać (machać, trąbić) mogę z niebieskiego Nissana Micry (świniaki są), srebrnego Merca S W220, srebrnego Golfa IV lub czarnego Lexusa IS. Wszystkie trzy bez trzody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!Czym jezdzisz?PozdrawiamCE

Cześć. Miło poznać. A właściwie skojarzyć, bo nick mi znany, a auto też widywałem parokrotnie, np w ostatnich dwóch tygodni raz popołudniem na zjeździe Sikorskiego oraz wieczorem innego dnia na Warszawskiej w kierunku Solidarności.

 

Nie jeżdżę Subaru. Pozdrawiać (machać, trąbić) mogę z niebieskiego Nissana Micry (świniaki są), srebrnego Merca S W220, srebrnego Golfa IV lub czarnego Lexusa IS. Wszystkie trzy bez trzody.

 

ok, będę pamiętał!:) miło poznać!

Pozdrowienia jeszcze raz

 

-- N wrz 25, 2011 1:25 pm --

 

Ja kiedys z zieleniaka machalem na skrzyzowaniu przy uczelni ale zero odzewu bylo :)

 

zielony forester S-turbo?, jeśli tak, to widziałem! poprawię się! obiecuję :)

 

Pzdr !

CE

 

-- N wrz 25, 2011 1:28 pm --

 

dzięks chłopaki

 

-- So, 24 wrz 2011, 21:04 --

 

Spot weselny udany, miło było Was poznać dziewczyny i chłopaki :wink: Pozwolę sobie bez pytania wrzucić krótki fragment z przejazdu http://www.youtube.com/watch?v=a-Vl7AAaz1M

Niech żałują ci co nie byli i nie mam tu na myśli tylko nagrody rzeczowej :twisted: a raczej wrażenia wizualno-słuchowe :mrgreen:

 

Aha, no i jeszcze raz gratki Kama i Siekla :wink:

 

nie wiedziałem, że nagrywałeś...:)

Fajnie sobie pojechać w takim gronie !

jazda akustycznie wypadła ekstra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...