Jump to content

Ślub siekli... i po ślubie ;)

blazejek
 Share

Recommended Posts

Z uwagi na to że siekla ma bana - wiec i tak tego nie widzi - :mrgreen: rzucam hasło, by go pożegnać w ostatnim dniu "swobody"

24 września o 15.00 w kościele O.O. Dominikanów na Starym Mieście w Lublinie powie swojej drugiej polowie TAK / albo NIE :mrgreen: / - a potem można go odprowadzić do Piotrowic k/Lublina w orszaku Subaraków.

Z tego co mi wiadomo, do ślubu pojedzie jakims bulgotem

pozdr

B

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czytać nie może - pytalem wczoraj skad data logowania, to mowil, ze to musialbyc dzien, kiedy probowal sie zalogowac z komputera, gdzie miał ustawione automatyczne logowanie - ale wyskakuje mu komunikat ze : Twoj nick zostal zbanowany, skontaktuj sie z administratorem. Skontaktowal sie - ale ten kontakt pozostawia wiele do życzenia podobno, bo administrator podobno pojecia nie ma o co chodzi i do tej pory nie potrafil mu tego logicznie wytlumaczyc. Podobno zlamal regulamin za co dostal bana, ale jak sie zapytal siekla co konkretnie i dlaczego i jak dlugo - tak nadal administrator go olewa.

A ze ma teraz chlopaczyna duzo roboty to i tak na forum nie zaglada - zeby nawet poczytac bez logowania co sie da.

• 2 weeks later...

witam ! mialem kiedys zakladac watek na temat czegos takiego jak parada ale nie wiem czy u WAS (samochodziarzy) takie cos wystepuje ? wiadomo ze wsrod motocyklistow(sam nim jestem) parady slubne/weselne to cos normalnego gdzie pali sie gume wali do odciny, kreci sie kolka itp itd a z Wami subarakami to jak to to jest ? robicie cos Waszym klubowiczom ?

A to jest jakaś lista i trza się wpisać? No to ja się wpisuję.

ano nie ma ale chcialbym wiedizec czy szykowac cos dla kogos w podziece zeby nie byc zaskoczonym. ;) bo temat ktos zalozyl ale jakis martwy wiec nie wiem czy spodziewac sie kogos