Skocz do zawartości

7 Pojeżdżafffka - Szutrowa - Nowe Miasto Lubawskie


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno odpada łyk end 15-16.10, bo wtedy będzie 14 Rajd Nowomiejski (Nowomiejskie Szutry) :D , a 02.10 robią w NM Wyścig Górski, także ewentualnie wchodzi w grę 01.10, ale to chyba trochę za szybko, lub 8-9.10 ?

 

8 października jest ostatnia runda Pucharu Toru Słomczyn. Nie żebym walczył o generalkę ;), ale w okolicy trudno o jazdę na luźnym i szkoda zmarnować okazji, zwłaszcza jak się nie umie jeździć.

Pojeżdżawka przed PTS by się przydała ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

02.10 robią w NM Wyścig Górski

 

czy ten wyścig będzie na przedłużeniu ul.Żwirki i Wigury w stronę Nawry?

bardzo poważnie się przymierzam do pojechania tam nie-subaru

 

przy okazji: 8-9.10 na szutrową pojeżdżawkę dla mnie odpada, a 15-16 planuję pojechać zapoznawczo-zachowawczo Nowomiejskie Szutry

 

mam też takie pytanie laika: jak duża będzie różnica pomiędzy zimówkami w dobrym stanie a używanymi oponami szutrowymi, oba rodzaje opon na 15", czy różnica będzie taka sama na sucho czy również w deszczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też takie pytanie laika: jak duża będzie różnica pomiędzy zimówkami w dobrym stanie a używanymi oponami szutrowymi, oba rodzaje opon na 15", czy różnica będzie taka sama na sucho czy również w deszczu?

 

Wyścig jest rzeczywiście w kierunku na Nawrę

 

Różnica między zimówkami i szutrami jest kolosalna, przede wszystkim w ,,niezniszczalności" szutrów na dziurach, szutrach i kamieniach, no i dobre szutry maja zdecydowanie więcej ,,mięsa" na bieżniku, w skrajnych warunkach później się zapychają i szybciej się samooczyszczają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weekend 15-16 odpada bo mam urodziny dziadka, a reszta terminów do ustalenia. Subaru brak, turbo Mazda się odbudowuje ale mogę dobić Seja. Tyle to chyba dojedzie i wróci do Brodnicy. :lol:

już drugi rok zbieram się ze zgłoszeniem do AK Toruńskiego, ale może się w końcu zmotywuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba zrobić inaczej ;) .

 

w najbliższą sobotę trzeba zorganizować wersję "próbną"..... ;) , na 3-4 samochody, bez równiarki. A właścicielowi toru mówimy że to takie demo - że sprawdzamy teren przed przyjazdem głównej grupy ;) .

 

A potem Elek ogłasza termin na któregośtam października i niech się dzieje wola nieba.

 

taką mam koncepcję panie resyseze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...