Skocz do zawartości

7 Pojeżdżafffka - Szutrowa - Nowe Miasto Lubawskie


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Rzucam temat na razie badawczo-informacyjnie.

 

Czy byłby ktoś zainteresowany pośmiganiem po półtorakilometrowym Torze szutrowym w Nowym Mieście Lubawskim, rozmawiałem wstępnie z właścicielem Toru i jest możliwość wynajęcia objektu.

 

Koszt udziału w zależności od ilości aut szacuję na 100-200pln

 

Od razu informuje, że auta o specyfikacji asfaltowo-dyskotekowej będą miały trudności w poruszaniu się po tym torze, wymagany zawias co najmniej seryjny jeżeli chodzi o wysokość. Płyta niekoniecznie, ale na pewno mile widziana.

 

Tor jest piaskowo-gliniasty, z bandami, zderzaki (tudzież blachy łącznie z dachem...)są dość mocno zagrożone,

także impreza raczej nie dla estetów :twisted: ....

 

W wolnej chwili pojadę do NML i postaram się nakręcić onboarda na torze, żebyście mieli jego pełniejszy obraz.

 

Myślę, że ewentualnym terminem mogłby być sobota lub niedziela tydzień lub dwa (trzy?) po Mistrzostwach Europy w RC, czyli za dwa lub trzy tygodnie (miesiąc?), termin jeszcze do ustalenia, ale lepiej by było ze względu na pogodę jeszcze we wrześniu.

 

Tor będzie równany maszyną w czasie trwania imprezy.

 

Kolejnym krokiem będzie 8 Pojeżdżafffka Lodowo-Kolcowa :lol: , bo o takiej też rozmawialiśmy i jest do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

D się jechać Imprezą, w warunkach nocnych trochę ponad stówkę na prostej startowej :twisted::D , całkiem normalne jest, że na szutrze na zakrętach robią się z czasem koleiny i wyryp, wtedy wkracza maszyna.... :D i jest znowu gładko jak na stole... :twisted::) ......na jakiś czas.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś zainteresowany pośmiganiem po półtorakilometrowym Torze szutrowym w Nowym Mieście Lubawskim, rozmawiałem wstępnie z właścicielem Toru i jest możliwość wynajęcia objektu.

 

jestem bardzo zainteresowany, jeżeli termin będzie inny niż: 17,18,24.IX i 09,29.X to prawie na pewno się zgłaszam (może będę miał jeszcze 1 chętnego kumpla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucam temat na razie badawczo-informacyjnie.

 

Czy byłby ktoś zainteresowany pośmiganiem po półtorakilometrowym Torze szutrowym w Nowym Mieście Lubawskim, rozmawiałem wstępnie z właścicielem Toru i jest możliwość wynajęcia obiektu.

 

[..]

 

To ja też wstępnie byłbym - z tym że weekendy wyłącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz zniszczyć takiego zacnego limitowanego GRAVELA ? na szutrze? nigdy nie byłes normalny, a żeniaczka też nie pomogła, a myślałem... :twisted:

trzeba dobic amory ;)

a żeniaczka pomaga, oj, pomaga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...