Jump to content

7 Pojeżdżafffka - Szutrowa - Nowe Miasto Lubawskie

emotorsport
 Share

Recommended Posts

Rzucam temat na razie badawczo-informacyjnie.

Czy byłby ktoś zainteresowany pośmiganiem po półtorakilometrowym Torze szutrowym w Nowym Mieście Lubawskim, rozmawiałem wstępnie z właścicielem Toru i jest możliwość wynajęcia objektu.

Koszt udziału w zależności od ilości aut szacuję na 100-200pln

Od razu informuje, że auta o specyfikacji asfaltowo-dyskotekowej będą miały trudności w poruszaniu się po tym torze, wymagany zawias co najmniej seryjny jeżeli chodzi o wysokość. Płyta niekoniecznie, ale na pewno mile widziana.

Tor jest piaskowo-gliniasty, z bandami, zderzaki (tudzież blachy łącznie z dachem...)są dość mocno zagrożone,

także impreza raczej nie dla estetów :twisted: ....

W wolnej chwili pojadę do NML i postaram się nakręcić onboarda na torze, żebyście mieli jego pełniejszy obraz.

Myślę, że ewentualnym terminem mogłby być sobota lub niedziela tydzień lub dwa (trzy?) po Mistrzostwach Europy w RC, czyli za dwa lub trzy tygodnie (miesiąc?), termin jeszcze do ustalenia, ale lepiej by było ze względu na pogodę jeszcze we wrześniu.

Tor będzie równany maszyną w czasie trwania imprezy.

Kolejnym krokiem będzie 8 Pojeżdżafffka Lodowo-Kolcowa :lol: , bo o takiej też rozmawialiśmy i jest do zrobienia.

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

D się jechać Imprezą, w warunkach nocnych trochę ponad stówkę na prostej startowej :twisted::D , całkiem normalne jest, że na szutrze na zakrętach robią się z czasem koleiny i wyryp, wtedy wkracza maszyna.... :D i jest znowu gładko jak na stole... :twisted::) ......na jakiś czas.......

Czy byłby ktoś zainteresowany pośmiganiem po półtorakilometrowym Torze szutrowym w Nowym Mieście Lubawskim, rozmawiałem wstępnie z właścicielem Toru i jest możliwość wynajęcia objektu.

jestem bardzo zainteresowany, jeżeli termin będzie inny niż: 17,18,24.IX i 09,29.X to prawie na pewno się zgłaszam (może będę miał jeszcze 1 chętnego kumpla)

Rzucam temat na razie badawczo-informacyjnie.

Czy byłby ktoś zainteresowany pośmiganiem po półtorakilometrowym Torze szutrowym w Nowym Mieście Lubawskim, rozmawiałem wstępnie z właścicielem Toru i jest możliwość wynajęcia obiektu.

[..]

To ja też wstępnie byłbym - z tym że weekendy wyłącznie.

chcesz zniszczyć takiego zacnego limitowanego GRAVELA ? na szutrze? nigdy nie byłes normalny, a żeniaczka też nie pomogła, a myślałem... :twisted:

trzeba dobic amory ;)

a żeniaczka pomaga, oj, pomaga ;)

Ja też z chęcią się pojawię. U mnie pasują zaledwie 2 terminy;/ : 9 i 15 października. Na kolcową pojeżdzafkę też się piszę :D tylko będę musiał kolce zrobić ;p