Skocz do zawartości

7 Pojeżdżafffka - Szutrowa - Nowe Miasto Lubawskie


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

trzema 555

555555555 ? :shock: :twisted::D to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo limitowana wersja........... :D

 

-- 6 wrz 2011, o 23:25 --

 

szanowny 'nie krawacie', żaden to spam. gdzie ten obnoard, sie pytam ;)

 

sie Michał czapiasz sie, dopiero co wyspałem się po pojeżdżafffku, a Ty swoje....powoli....tor nie ucieknie....a im później, tym więcej offroadowców przybędzie :twisted: , właśnie...załozyłeś już snorkel...? :mrgreen::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu jest onboard wysznypszony przez Jaśka :D

 

 

tak było w warunkach zimowych, my mamy jeszcze szanse pojeździć po równiejszej nawierzchni pod koniec tego lata czy może już na początku jesieni....

 

równiarka będzie jeździła w miarę potrzeby, oczywiście nie oszukujmy się, że będzie to po przejeździe każdego auta... :twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin jest wiadomy juz? bo japa mi sie cieszy jak widze te filmiki z NML ale niestety ostatnio zawsze cos :( mialem jechac na 6 pojezdzafffke i tez dupa, akurat nie moglem, a baaardzo milo wspominam latanie sprzed roku! Tydzien po MERC jade do Slomczyna i jak nic nie urwe to bede mial czym do NML jechac, ale nie mam pojecia w tej chwili czy bede mial czas :( Ale bede trzymal reke na pulsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faldżip,

może chcesz fajne sprężyny szutrowe do Saxolota? :D

chciec bym chcial, ale co pojade na PTS to cos urwe, popsuje itp i zaoszedzony hajs na super mody musze wydac na doprowadzenie Saxo do stanu innego niz przystanek przed kolejna runda PTS i tak w kolko ;) teraz (w sobote) sie cieszylem, ze w sumie nic sie nie popsulo, plyte mam solidna itp, bez problemu do domu wrocilem te 70km czy ile tam jest. Nastepnego dnia przejechalem 5km, patrze, silnik sie grzeje, na czerwono mi tu swieci itp. A tu zaczep weza od chlodnicy sie urwal i waz operal sie o kolo pasowe i sie przetarl i pod autem momentalnie jezioro sie zrobilo :roll: tadam! jak ktos by chcial zeby mu cos urwac to polecam sie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...