Skocz do zawartości

Szukam autka


Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy wpisac tam w szukanie Subaru i juz sie pojawia. Tam jest Leone Kombi '85 1.8 - 5.500,00 i Legacy Kombi 2.2 '93 - 6.800,00. Szczegolnie ten Legacy wydaje mi sie podejrzany.

Jak wyidac szykam autka do 10 tys. PLN - . Wiec oferta "Uzywane" jest poza moim zasiegiem.

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno wyznaczyć jakaś granicę ale Subaraki za 10k mogą wymagać nakładów niewspółmiernych do swojej ceny, pamiętaj że to będą już auta bardzo stare z wieloma elementami bardzo zuzytymi.

 

absolutna racja :!: proponuję cierpliwie poczekać, poodkładać i kupić cosik mniej dotkniętego ramieniem czasu i ... nie tylko czasu... :wink:

 

Śmiech'u nie dotknięty, aczkolwiech ... chętny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego czekania to ja bede w koncu dotkniety ramieniem czasu, i wtedy to Subaru nie bedzie mi juz potrzebne, chyba ze jest wersja karawan.

 

Bartek

 

Kupisz ( tak jak ja ) srebrny metalik pod kolor włosów.

 

Siwy - przetrącony ramieniem czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:idea: czesc bartek. jak jeszcze nic nie znalazles to moze mialbym cos dla ciebie. mam '91 legacy 2.2 kombi (zgnilozielone) z automatem. wlasnie w oklolicach 10 tyskow...stoi w warszawie - moge ci wyslac zdjecia i szczegoly na maila jak chcesz... nie powiem ze stan A1 bo rysy tu i owdzie- w zeszlym tygodniu np. ktos mi pod blokiem maske gwozdziem przejechal (nie cala, dont panic), ale subaru zawsze mialo sluzyc mi do jezdzenia... jakby co to rysheek@hotmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...