Jump to content

Własnie udało mi się.....


goldenarts
 Share

Recommended Posts

Temat powinien nazywac się "cała Polska czyta dzieciom" i co miesiąc mamusia powinna wydawać płytę na której czyta trzodce forumowej wszystkie posty z ostatniego miesiąca, przydatne szczególnie dla spędzających dużo czasu za kółkiem, płyta do odtwarzacza i w Polskę :). Wkońcu forum byłoby dostępne dla niepiśmiennej części społeczeństwa, i trzeba pomyslec o ułatwieniach dla części "byczej" która z powodu dyskografi nie ujawnia się z obawy przed Owocem :).

Link to comment
Share on other sites

Mnie na forum nie bylo miesiac w wakacje(niektorzy napewno dobrze wspominaja ten okres :mrgreen: ) ... i zrobily sie takie zaleglosci, ze na prosta wyszedlem po pierwszym sniegu :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Jedną z traum, jakie przeżywałem, gdy jeździłem ciągle po świecie, była konieczność wyjechania do miejsca, gdzie nie było dostępu do Forum (tj. był, bo jest wszędzie, ale bardzo utrudniony - np. 25€ za dobę w hotelu za dostęp do sieci). Włączałem komp w biurze w poniedziałek rano...

 

 

...chwila nerwowego oczekiwania...

 

 

... 681 nieprzeczytanych postów :shock:.

 

I co z tym robić? Tu niby robota do zrobienia, a tu na pewno były same ważne, on-topiczne posty :wink: :twisted:.

 

Jakoś tak się zawsze działo, że robota była odkładana na bok - w końcu musiałem się upewnić, że nie przegapiłem czegoś ważnego :mrgreen:.

Link to comment
Share on other sites

Dawniej polowe watkow wrzucialem do Ignorowanych, polowe z tego co zostalo poprostu przegladalem... a dopiero 1/4 z calosci czytalem... a teraz... :shock: jakos wszystko jest wazne :? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...