Jump to content

Własnie udało mi się.....

goldenarts
 Share

Recommended Posts

Temat powinien nazywac się "cała Polska czyta dzieciom" i co miesiąc mamusia powinna wydawać płytę na której czyta trzodce forumowej wszystkie posty z ostatniego miesiąca, przydatne szczególnie dla spędzających dużo czasu za kółkiem, płyta do odtwarzacza i w Polskę :). Wkońcu forum byłoby dostępne dla niepiśmiennej części społeczeństwa, i trzeba pomyslec o ułatwieniach dla części "byczej" która z powodu dyskografi nie ujawnia się z obawy przed Owocem :).

Mnie na forum nie bylo miesiac w wakacje(niektorzy napewno dobrze wspominaja ten okres :mrgreen: ) ... i zrobily sie takie zaleglosci, ze na prosta wyszedlem po pierwszym sniegu :twisted:

Jedną z traum, jakie przeżywałem, gdy jeździłem ciągle po świecie, była konieczność wyjechania do miejsca, gdzie nie było dostępu do Forum (tj. był, bo jest wszędzie, ale bardzo utrudniony - np. 25€ za dobę w hotelu za dostęp do sieci). Włączałem komp w biurze w poniedziałek rano...

...chwila nerwowego oczekiwania...

... 681 nieprzeczytanych postów :shock:.

I co z tym robić? Tu niby robota do zrobienia, a tu na pewno były same ważne, on-topiczne posty :wink: :twisted:.

Jakoś tak się zawsze działo, że robota była odkładana na bok - w końcu musiałem się upewnić, że nie przegapiłem czegoś ważnego :mrgreen:.

Dawniej polowe watkow wrzucialem do Ignorowanych, polowe z tego co zostalo poprostu przegladalem... a dopiero 1/4 z calosci czytalem... a teraz... :shock: jakos wszystko jest wazne :? :wink: