Skocz do zawartości

Lotka


adamsolberg

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie dostalem lotke - ekspresowo :)

Smierdzi okrutnie, ale wydaje sie byc fajnie wyszejpowana. Na bank odstawie ja na jakis czas, aby odtajala przed lakierowaniem.

Jedna rzecz mnie zastanawia, niby montaz jest na 4 sruby, a w lotce mam 2 sruby zamontowane "na stale", oraz dwa otwory z gwintem. Wyslalem maila do Pani Agnieszki, aby nie klopotac Wally666 :)

 

PS. Lotka jest lekka. Na poprzednich stronach, ktora wspominal, ze znalazl otwor z boku lotki, aby ta sie nie odksztalcila. Nasze tez maja dziurke, ale od strony przylegania lotki do lakieru.

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś już? Wow świetnie. Hak oceniasz jakość, trzeba szpachlowa i wygładzać przed malowaniem? Które z 4rech srub są na stałe? Jeśli to dolne które w klapie mają swoje punkty do wywiercenia to może nie warto robić górnych otworów tylko zamocować hybrydowo na klej i dociagnac dołem śrubami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis konkretny brand kleju polecasz szczegolnie? Moze sa jakies typy?

Każdy akwarystyczny będzie dobry lakma czy Jaba. Klej akwarystyczny ma ten plus ze bardzo dobrze łapie do gładkich powierzchni i pozostaje zawsze elastyczny nie twardnieje, no i woda mu nie przeszkadza.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki update - rozmawialem z producentem, 2 lotki zostaly juz wyslane, reszte powinno sie udac ukonczyc i powysylac w przeciagu tygodnia tak wiec wszyscy musimy uzbroic sie w cierpliwosc.  

 

galuszysko, przekazalem Twoj adres Pani Agnieszce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek bede w Warszawie i postaram sie podjechac do lakiernika na wycene. Dam znac.

 

 

 

Czy ktos juz oprocz mnie otrzymal lotke? Zastanawiam sie czy kazdy bedzie mial wystajaca srube oraz nagwintowany otwor do zamocowania dodatkowej sruby (gornej)?

W sumie dziwne jest to, ze w zestawie nie ma wszystkich srub i nakretek do montazu lotki.

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...