Skocz do zawartości

Który kolor karoserii jest najbardziej "obciachowy"


ten_Typ_tak_ma

Rekomendowane odpowiedzi

ja widzialem raz zółtego szmelcwagena z 2006roku ale taki wiejski kolor byl ze szok :shock:

 

Wybacz, że o żółtym zapomniałem, chociaż na śniadanie jadłem jajecznicę. Jak każdy facet słabo znam się na kolorach

 

-- Pt lip 29, 2011 9:03 pm --

 

A też se głos oddałem. Ale nie powiem na co, bo mnie jeszcze zlinczujecie... (nie, nie na butelkową zieleń, którą uwielbiam). :mrgreen:

 

dziękuję za odpowiedzialną, obywatelską postawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powtórnej analizie swej ankiety doszedłem do wniosku, że rzeczywiście nie zachowałem standardów demokratycznych i prawa do wolności wypowiedzi, ponieważ uniemożliwiłem zagłosowanie na opcję FTZ.

 

Składam więc samokrytykę. Niniejsza samokrytyka jest skierowana do wszystkich oprócz trzech osobników, którzy wykazali się brakiem odpowiedzialności i zagłosowali na zieleń BUTELKOWĄ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec mal kiedy opla kadeta w kolorze braz podlogowy lub jak ktos woli w kolorze sraczkowatym :mrgreen:

Stoi taki pod moim blokiem - z tych pierwszych kadetów - i zgadzam się, jest sraczkowaty, w zasadzie brąz podłogowy - co brązowego może leżeć na podłodze(zakładając, że w domu obecny jest pies/kot z wrażliwym żołądkiem) :mrgreen:

Ale czy ten kolor to obciach, hmm...na nowym subaru tak, na kadecie z epoki raczej nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...