Skocz do zawartości

Turbo


Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam koledzy.Mam mały problem ze swoja subarynką.Otóż podczas jazdy trasa zaczeła mi wariować turbina.Na pełnym gazie ładuje do 0.9 bara i w pewnej chwili spada do 0.6.Trwa to pare sekund i znów do 0,9 i tak wkoło.Dodam ze auto łapie muła.Pytanie co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam!

Żeby nie zaczynać nowego tematu podepnę się pod ten gdyż mam podobne objawy. Niedawno wymieniałem przewody paliwowe pod kolektorem w swoim WRX'ie i po poskładaniu wszystkiego do kupy samochód śmiga jak poprzednio ale objawy mam jak Kolega w pierwszym poście czyli słyszę syczenie w momencie wzrostu ciśnienia w układzie dolotowym oraz bardzo podobny spadek ładowania i leciutkie szarpanie w pierwszej fazie przyspieszania . W samochodzie wszystko jest seryjne. Nie wymieniałem uszczelki pod zaworem upustowym (mam nową na stanie i zamierzam ją założyć).

Czy to jest nieszczelność w układzie dolotowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Żeby nie zaczynać nowego tematu podepnę się pod ten gdyż mam podobne objawy. Niedawno wymieniałem przewody paliwowe pod kolektorem w swoim WRX'ie i po poskładaniu wszystkiego do kupy samochód śmiga jak poprzednio ale objawy mam jak Kolega w pierwszym poście czyli słyszę syczenie w momencie wzrostu ciśnienia w układzie dolotowym oraz bardzo podobny spadek ładowania i leciutkie szarpanie w pierwszej fazie przyspieszania . W samochodzie wszystko jest seryjne. Nie wymieniałem uszczelki pod zaworem upustowym (mam nową na stanie i zamierzam ją założyć).

Czy to jest nieszczelność w układzie dolotowym?

Przyszła mi jeszcze jedna rzecz głowy, podczas montażu odwrotnie założyłem przewdy paliwowe i wysokie ciśnienie poszło na regulator ciśnienia paliwa, czy mogłem go uszkodzić? Auto jeździ ok ale spalanie trochę wzrosło.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...