Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie standardowo kazali mu kupować żarcie i auta tankować

W końcu Świeżak, nie?

 

W 3M robimy tak samo :twisted: ...tym razem jednak obejść musieliście się smakiem...czy tylko dlatego, że nikt nie był tak miły by podesłać mi informacje, gdzie będzie spot :?: Nie wiem...rozważcie to już sami... :roll:

 

Żalu nie mam, ale trochę wstyd, nie? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko dlatego, że nikt nie był tak miły by podesłać mi informacje, gdzie będzie spot Nie wiem...rozważcie to już sami...

 

:shock: :shock: :shock:

 

Ja, jak chcę czegoś się dowiedzieć to pytam - a nie liczę na domyślność grupy ludzi których nie znam :shock:

 

Czyli - darkogda - nie mogłes zapytać wprost o miejsce i adres :roll: :shock: - w najgorszym razie trzeba było przejżeć parę stron wstecz to byś się dowiedzieć gdzie się zwyczjaowo odbywają spoty w W-wie.

 

Musisz nam wybaczyć takie zachowanie - może na wybrzeżu mieszkają sami jasnowidze, ale w W-wie nie znam ani jednego :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3M robimy tak samo :twisted: ...tym razem jednak obejść musieliście się smakiem...czy tylko dlatego, że nikt nie był tak miły by podesłać mi informacje, gdzie będzie spot :?: Nie wiem...rozważcie to już sami... :roll:

 

Żalu nie mam, ale trochę wstyd, nie? :|

 

mniej więcej co 2 strony jest podawana miejscówka i tajming

drugie primo, wysłałeś posta ~20.00, a o tej porze to już spot trwa od pól godziny

 

więc IMO nie bardzo.

Ale żeby nie było, to na przyszłość:

Galeria Mokotów, ostatnie piętro jak sucho, przed-ostatnie przy zjeździe jak pada.

~19.30 w dni różne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby nie było, to na przyszłość:

Galeria Mokotów, ostatnie piętro jak sucho, przed-ostatnie przy zjeździe jak pada.

~19.30 w dni różne

 

 

I teraz to wklejaj na początku każdej strony :P

Dla tych co pytać nie potrafią :D

 

A tak ogólnie to nie kumam... trafił? trafił, to czego mi tu mendzi?

Od marudzenia i czepiania się to ja tutaj jestem :twisted:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem jednak obejść musieliście się smakiem...czy tylko dlatego, że nikt nie był tak miły by podesłać mi informacje, gdzie będzie spot :?:

 

Ale napisałeś zapytanie jak wszyscy już byli na miejscu.

A wystarczyło cofnąć się o kilka stron wątku.

Spoty są w Galerii Mokotów ul. Wołoska 12

 

albo trzeba było użyć google i wbić słowo galmok często tutaj wymawiane:

http://www.google.pl/search?q=galmok&ie ... =firefox-a 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkogda - Jak wysyłasz zapytanie o g. 19.00 kiedy wszyscy jadą na spota w korkach to nielicz na PW

Poza tym trzeba było personalnie kogoś poprosić o PW a nie wszystkich - zadziałała odpowiedzialnośc zbiorowa - każdy wtedy myśli że ktoś inny wysłał a nie wysłał nikt :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak chcę czegoś się dowiedzieć to pytam - a nie liczę na domyślność grupy ludzi których nie znam

Czyli - darkogda - nie mogłes zapytać wprost o miejsce i adres

 

OKej - moje pytanie było faktycznie bardzo "zakamuflowane" -> "Podrzucicie mi jakieś namiary na PW Może uda mi się dotrzeć..."

Istotnie trudno domyślić się, o co mogłem pytać... :roll:

 

Faktycznie mogłem też wysłać każdemu, ktu udzielał się powiedzmy na 2 ostatnich stronach PW by uniknąć odpowiedzialności zbiorowej...tylko po co jest forum? 8)

 

 

mniej więcej co 2 strony jest podawana miejscówka i tajming

drugie primo, wysłałeś posta ~20.00, a o tej porze to już spot trwa od pól godziny

 

Istotnie wcześniej doczytałem, że spot może być w GalMoku i nawet domyśliłem się co ten tajemniczy skrót może oznaczać :P Jednak nie miałem ochoty gonić przez pół "megapolis" w ciemno...

A posta nie wysłałem o 20.00 -> chyba, że forum Cię okłamuje :wink:

 

Byłem jednak przekonany, że spotykacie się o jakiejś bardziej cywilizowanej porze (czyt. 21.00?) - przecież wcześniej jest Dobranocka i Na Wspólnej :!: :mrgreen:

 

 

No już wyluzujcie!

Wy się nakręcacie, a on siedzi i pewnie ma radochę, że was podku... poirytował znaczy

 

Tym, na których mój spam zadziałał jak filiżanka małej czarnej -> zaoszczędzone środki (z tej właśnie kawy) proszę przeznaczyć na żarcie na następnym spocie, czyli jakbym jednak był i kupował żarcie :)

 

Już Wam więcej nie śmiecę w wątku -> Was lubię, Waszych korków nienawidzę, pamiętajcie, że zawsze możecie przeprowadzić się do 3M -> jod działa kojąco :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli wracam do żywych, i tak sobie pomyślałem że już mogę się pochwalić www.deliteclub.com :twisted: Dziś impreza ze świnką w tle :arrow: http://www.deliteclub.com/pl/calendar/e ... yprosic_44 więc zbieżna z Subarową świnką ... no i z tym że wielu Subarowiczów ( w tym ja ) potrafi urżnąć się jak świnia :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Na hasło SUBARU wjazd free, zapraszam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durbos, żeś se termin wybrał... dziś to my w większości na mazury lecimy ;)

Spokojnie, jak mówię, dopiero wracam do żywych ( co widać po jeszcze małym braku synchronizacji z ważnymi wydarzeniami vide Rajd Polski ) :D Klub dopiero się rozkręca, więc jeszcze nie jedna okazja do imprezy będzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...