Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kochani i Panie

odpadam jutro niestety> sprawy wagi ... bardzo waznej .niestety dowiedzialem sie o tym wieczorem dopiero.bede wolny dopiero kolo 10.baaaardzo przepraszam i mam nadzieje na poprawe i stawianie muffinow w nastepny piatek.jeszcz raz sorrrrry.

vert :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWIATEK, najszczersze wyrazy współczucia... :cry:

 

 

 

Widzę, że spocik był konkret. :D Szkoda, że nie mogłem być... Musze nadrobić, bo jakoś ostatnio nia nadążam i nie bywam. :cry: Ale niestety brak transportu ogranicza, jeszcze trochę, jeszcze trochę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kochani i Panie

odpadam jutro niestety> sprawy wagi ... bardzo waznej .niestety dowiedzialem sie o tym wieczorem dopiero.bede wolny dopiero kolo 10.baaaardzo przepraszam i mam nadzieje na poprawe i stawianie muffinow w nastepny piatek.jeszcz raz sorrrrry.

vert :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Dobra, dobra, nie ściemniaj :):):) .....

Ja będę na 99,99%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by się spotkać też wieczorem tak ok 20-21 nawet w Mc Donaldzie nawt Wilanów lub inny. Mam nadzieje ze Mati i Bimber zawita ???

 

Bimbrowa wifa ciebie również pozdrawiam i mam nadzieje że spotkamy się wieczorem na małe zgryźliwości. Pozdrowienia dla wszystkich od mojej Ladniejszej połówki :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek-gratulacje i napisz co pan doktor powiedział :twisted::twisted:

 

:

Pan doktor załamał rence i wsadił nową skrzynie wiec teraz mam dwie, tą zepsutą widziałem na własne oczy i powiem tak To poprostu wyszły niedoróbki fabryczne :twisted:

ja mam takie szczescie do tych elementów samochodu ale co tam kochanka już jest i odrazu czyje się lepiej gorzej budżet domowy, czekam tylko na kołdre i poduszke z kartka mieszkasz u niej :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan doktor załamał rence i wsadił nową skrzynie wiec teraz mam dwie, tą zepsutą widziałem na własne oczy i powiem tak To poprostu wyszły niedoróbki fabryczne :twisted:

ja mam takie szczescie do tych elementów samochodu ale co tam kochanka już jest i odrazu czyje się lepiej gorzej budżet domowy, czekam tylko na kołdre i poduszke z kartka mieszkasz u niej :twisted::twisted:

 

:twisted::twisted::twisted:

 

Aga jest aż tak groźna? hehehe :lol:

 

Jak do tego dojdzie, to zaparkuj na Natolinie - będziesz mógł liczyć na termos z herbatką co rano :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan doktor załamał rence i wsadił nową skrzynie wiec teraz mam dwie, tą zepsutą widziałem na własne oczy i powiem tak To poprostu wyszły niedoróbki fabryczne :twisted:

ja mam takie szczescie do tych elementów samochodu ale co tam kochanka już jest i odrazu czyje się lepiej gorzej budżet domowy, czekam tylko na kołdre i poduszke z kartka mieszkasz u niej :twisted::twisted:

 

:twisted::twisted::twisted:

 

Aga jest aż tak groźna? hehehe :lol:

 

Jak do tego dojdzie, to zaparkuj na Natolinie - będziesz mógł liczyć na termos z herbatką co rano :wink:

 

Spoko trzymam za słowo a wramach odwieczenia sie ... np.jakś podwózka ?? :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...