Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

No to piatek, tak? I przestancie marudzic, bo wszystko jedno gdzie nie pojedziemy, to i tak wszedzie nas Hogi zagazuje swoim Junkersem, wiec lepiej na swiezym powietrzu, wysoko (gaz opada) i z dala od otwartego ognia (wiec sorry Yachoo, -zadnych ognisk)

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos po polnocnej stronie wwy zadnych spotow ni ma. :?:

 

To w centrum zróbmy. :mrgreen:

 

 

 

 

 

bo wszystko jedno gdzie nie pojedziemy, to i tak wszedzie nas Hogi zagazuje swoim Junkersem, wiec lepiej na swiezym powietrzu, wysoko (gaz opada)

 

Niedługo Junkersa będziesz tylko z tyłu oglądał... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo Junkersa będziesz tylko z tyłu oglądał... :razz:

 

A co już cały przód rozbiłeś? :roll:

 

 

PS. To jutro w Galerii Mokotów czy w Green Coffe za Smykiem?

 

Tylko jak spotkamy sie w centrum na kawie - to gdzie pojedziemy na kawę?

 

Więc chyba lepiej spotkac sie w Galerii i po pewnym czasie spokojnie pojechać na kawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo Junkersa będziesz tylko z tyłu oglądał... :razz:

 

A co już cały przód rozbiłeś? :roll:

 

 

PS. To jutro w Galerii Mokotów czy w Green Coffe za Smykiem?

 

Tylko jak spotkamy sie w centrum na kawie - to gdzie pojedziemy na kawę?

 

Więc chyba lepiej spotkac sie w Galerii i po pewnym czasie spokojnie pojechać na kawę?

 

 

 

Czasem dobrze gadasz ..ale to obojetne czy pojedziemy z centruma do gm czy odwrotnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W galerii mokotów, jak wjedziesz na samą górę (penthouse) skręcasz od razu w lewo i już.

 

______________________________________

Ostrzeżenie dla warszawiaków:

 

Idę sobie wczoraj ul. Zgody i mija mnie BMW 320d na na rej. BI 1888E, odruchowo spoglądam na deskę rozdzielczą i widzę zamontowany na desce do przedniej szyby dwa światła stopu :?: :shock: - o co chodzi

Poniżej widzę na wysokości radia ekran od monitora 7-9 cali a na tylnej półce przy zagłówku kamera - na ładnie to juz policja ma takie zabawki czy to tylko testowy samochód producenta videoradarów ?

 

 

 

radiowzbmwyr5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś NIE wyjeżdża na majówkę i chciałby się zespotować? Miejsce i warunki jak w poście z Mar 31, 2008 12:19 am (czy da się podbić własną odpowiedź?), data dowolna pomiędzy 30.04 - 04.05 - jeżeli alkoholowo to 4 maj odpada. Wczoraj widziałem tam ptaka z ogonem (nie pawia), sarnę i zająca. Pięknie pachniało lasem. Rozwiązany problem napełnienia butli do kuchenki turystycznej - da się załatwić lokalnie. Wołomin na działce nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak pracuję.

 

[ Dodano: Pią Kwi 18, 2008 12:48 pm ]

A gdyby tak:

1. miejsce - tuż przy Ringu (obwodnica Radzymina), wśród prawiekowej knieji (las mieszany z przewagą sosny), nad rwącym potokiem pełnym owoców morza (Rządza), rzut beretem od bezkresu wody (Zalew Zegrzyński), spartańskie (armia dzieci go nie zmoże) a jednocześnie luksusowe (sławojka, woda z abisynki, szyby w oknach i blachodachówka, lodówka, kuchenka mikrofalowa i turystyczna na gaz (przedtem trzeba przemalować i napełnić butle na Jana Kazimierza)), z atrakcjami krajoznawczymi (Beniaminów - bunkry i offroad, konie, podchody, topienie Marzanny i innych, golf i strzelanie z łuku - jako trening przed Plejadami)

2. dojazd - asfaltowy OS, leśny OS, po drodze boczur na łące/plaży

3. czas - jak tylko temperatura pozwoli na outdoor wieczorny lub popołudniowy

4. ew. hotel Ritz 5* - do 8 osób pokotem + 1000m2 na namioty wśród drzew

5. wyżywienie - dania kuchni śródziemnomorskiej, kreolskiej, sushi, falafel, wegetariańskie z akcentami kuchni tubylczej, pieczone na otwartm ogniu lub na grillu

TO CZY BĘDĄ CHĘTNI?

Czyli: zaproszenie na mały spot na moją działkę, jak tylko pogoda się obłaskawi

 

Up!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! PROSBA! wstepny pomysl - a moze dzis jakos wieczorem ktos by mi pomogl zarejestrowac bulgot subarakow w tunelu wzdloz wisly moze? mam taki fajoski rejestratorek a potrzebuje zeby mi pare sztuk przejechalo i to glosno! :twisted:

po co? poniewaz nagrywam z zespolem druga plyte - bede gnebil wspolzespolowiczow zeby to wcisnac gdzies..

a jak nie - to bedziamy mieli wava fajnego! mp3ki szmery bajery :)

ktos sie pisze? tylko jakos po spocie po 2130 napewno.

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yacho - najgłośniejszego ma chyba obecnie mati.

gracek, adamus, i hogi zmienili na cichszy

U mnie to najgłośniej chyba słychac blow-offa, ale chetnie pomogę dzisiaj

 

Czyli od g. 19.30 w Galmoku a potem jedziemy ok 21.30 narobić chałasu do tunelu wzdłuż Wisły :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...