Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z dzikimi tlumami ludzi, udalo mi sie cyknac ze swojej grozacej zawaleniem miejscowki tylko kilka zdjec F1. (Pozdrawiam przy okazji Przemqa, ktory mnie nie skojarzyl)

Za to pomyslowosc niektorych jednostek (graniczaca z psychoza samobojcza) dala duzo ciekawsze ujecia... :mrgreen: Najbardziej zaluje, ze nie uwiecznilem dosc tegawej pani w stringach, ktora radosnie zawisla na plocie i ani w jedna ani w druga, a swiat patrzyl i pekal ze smiechu... :mrgreen:

 

pict6476.jpg pict6482.jpg pict6474.jpg pict6472.jpg pict6473.jpg

 

 

Wracajac z imprezy zlozylem obywatelski donos zabezpieczajacej F1 Roadshow warszawskiej drogowce. Powiedzialem, zeby zabrali sie za wariata, ktory szaleje na moscie swietokrzyskim, skreca w lewo (mimo zakazu) i jedzie pod prad a to wszystko w dodatku na czerwonym swietle. Mina tego goscia byla warta kazdych pieniedzy... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... no ja też pozdrawiam - a gdzie Cię miałem skojarzyć? Albo z kim Cię miałem skojarzyć i w jakim celu?

 

No pare razy zesmy sie juz na spotach widzieli, widac trzeba jeszcze kilku spotkan. I czy wszystko musi byc w jakims celu? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mowil Szaja niestety nie slyszalem :oops:

 

Pan Szajewski ma szczescie, ze przezyl ta Cyne, bo organizatorzy dali mu do siedzenia plastkiowe krzeselko ogrodowe, co przy slusznym wagomiarze Szai zaowocowalo zlamaniem sie tegoz krzeselka i dosc efektowne runieciem Szai na matke ziemie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...