Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

shodan, myslalem ze jestem jakies 30 sek za wami

no nic czekamy na wyniki

 

Walka była dzisiaj bardzo wyrównana, ex kurczakowe justy też było szybkie.

Myślę, że pierwsza piątka zmieści się w 15 sekundach, więc różnice naprawdę niewielkie - dla mnie super, adrenalinka jest do końca :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla Mikkiego, dzięki którego pomocy mogłem wystartować w pierwszym kjs w karierze, także dla Ost-a, dzięki niemu dokończyłem uzupełnianie płynu chłodniczego! Wielkie dięki dla pechowego Jurka ( na tej samej próbie też poleciałem w las - straty minimalne, więc ruszyłem dalej) i Ost-a za cenne wskazówki i obniżenie mojego ciśnienia, rzeczywiście lepiej było dojechać niż walczyć o n-te miejsce. Pozdro również dla Adama i jego brata - mam nadzieję, że wygraliście klasę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla Mikkiego, dzięki którego pomocy mogłem wystartować w pierwszym kjs w karierze, także dla Ost-a, dzięki niemu dokończyłem uzupełnianie płynu chłodniczego! Wielkie dięki dla pechowego Jurka ( na tej samej próbie też poleciałem w las - straty minimalne, więc ruszyłem dalej) i Ost-a za cenne wskazówki i obniżenie mojego ciśnienia, rzeczywiście lepiej było dojechać niż walczyć o n-te miejsce. Pozdro również dla Adama i jego brata - mam nadzieję, że wygraliście klasę!

 

durbos, dzieki za rywalizacje.

klasa moja :)

dobrze Ci ost podpowiedzial zeby sie nie napalal i dojechal na mete.

ja tak ostatnie kilka odcinkow pojechalem.

 

shodan, gratuluje 12 sek przede mne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan, gratuluje 12 sek przede mne :twisted:

 

Dzięki wielkie za gratulacje i sportową rywalizację, naprawdę super pojechałeś, bo różnica jest niewielka - no i objechałeś kędzierskiego w Justy po kurczaku, co nie jest proste :cool:

 

trzymaj się i do zobaczenia na Monte :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla shodana, Łosia, Adam.a i Durbosa oraz Dyrektora.

 

Propoponuje jutro razem z Ak Centrum zapalic znicz w intencji pamieci Janusza Kuliga (pod wiaduktem na ul. Karowej o g. 20.00).

 

dobra pomysla - czyli co jutro 19.50 na karowej :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...