Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba, jeśli Street tak bardzo Ci nie pasi - zawsze możesz coś zasugerować. Myślę, że forumowicze chętnie spotkają się w jakimś nowym miejscu...

 

 

Ja jestem wyjątkowo nie knajpiany/klubowy, chodze wyłącznie jakmnie znajomi gdzieś zabiorą, nie stać mnie na takie historie, ale w paru miejscah byłem i Street robi marne wrażenie szczególnie z tą swoją obsługą i muzą. Żeby nie było Boostera parę lat znam i wolałbym żebym mógł same peany na tematjegoknajpy wygłaszać.

 

Szczerze mówiać to dla mnie dowolny Sphinx ma lepszy klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chora i zalegam w domku :cry::cry:

 

to dlatego jak dzisiaj rano (ok 14 :mrgreen ) dotarlem do firmy to Cie nie bylo przed monitorkiem ;)

 

dokładnie... jednak się rozchorowałam :evil:

rozczarowanie na twarzach osób wchodzących do mojego pokoju będzie się pojawiało jeszcze do końca tygodnia... od poniedziałku znów będę "upierdliwa" :twisted::mrgreen::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy spot nie mógł odbyć się z przyczyn technicznych. Konkretnie - złapałem kapcia i zmieniałem koło przez chyba 40 min bo lewarek się zaciął :???: A kolega Herrkam dzielnie asystował i ogólnie powrót opóźnił się nam dość mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy spota w piatek o g.20.00 w Galerii Mokotów? :smile:

 

Potem możemy sie przenieść do ciepłaego wnętrza np. "Antykwariat" - żeby nie było głośnej muzyki i dało sie pogadać.

 

Saint - pochwalisz sie nowym nabytkiem?? :mrgreen:

 

Sorry, w ten weekend naprawdę nie ma szans. Mam już parę rzeczy umówionych.

 

Nabytkiem się jeszcze nie pochwalę, bo na razie stoi dalej u Herrkama i przechodzi drobną kurację odmładzającą :) Nie ma się zresztą czym chwalić, krzywe, po dachu, rdzewieje i dymi :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie jak fajnie ale po twoim opisie na gg wole siedziec cicho bo moze byc i do mnie.... czemu nie jestem informowany o spotach kurde subaru nie mam ale was jak lubiłem tak lubie:) a czasu coraz mnie na siedzenie na forum

 

to co Dzi robimy jakiegos spocika w tym tygodniu? powiedzmy w piatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz do wtorku mam srednio z czasem bo mam pogrzeb przyajciela ale od wtorku juz bede wolniejszy wiec bede ZA.. tylko jak za dawnych czasow zrobmy cos a nie stanie i prukanie.. jakis street i ADI jako fotograf termit jakos głowny inspektor zamieszania i jak zwykle zeby było milo :) ja byc ZA... aaaaaaa jeszcze bimbrowi trzeba wybic z głowy bmw ;) eheh :razz: :razz: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...