Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, eeeee drodzy Warszawiacy, mam problem :( Okazalo sie, ze hotelik mam w Ciechanowie, w zwiazku z czym mialbym trudnosci z powrotem po ewentualnej bibce :|

 

P.S. Mati, ja dzisiaj kupilem Blood Money (na PC, strzelanki na Ps2 jakos mi nie leza), zaraz wyprobuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja ide na inną imprę i po prostu nie wiem kiedy skończę.

 

Kiedy my skonczymy, to pewnie tez nikt nie wie ;) W kazdym razie dzieki za propozycje, chyba trzeba to bedzie obgadac jutro na zywo - moze Przemeq mnie przytuli...eee przygarnie? ;)

 

Tak z innej beczki: w sb bedziesz gdzies na trasach albo na strefie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja ide na inną imprę i po prostu nie wiem kiedy skończę.

 

Kiedy my skonczymy, to pewnie tez nikt nie wie ;) W kazdym razie dzieki za propozycje, chyba trzeba to bedzie obgadac jutro na zywo - moze Przemeq mnie przytuli...eee przygarnie? ;)

 

 

Mogę Ci dać klucze i od Przemeq po pijaku masz jakieś 15 minut spaceru.

 

Tak z innej beczki: w sb bedziesz gdzies na trasach albo na strefie?

 

Nie wiem kurde, jestem chory i ide na impreze jutro. Nie wiem jak to będzie, chętnie bym się wybrał, bo to w końcu rajd mimo że taki kiepski, ale po prostu nie wiem jak się będę czuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - bibę strzelił... ok, powiedzmy grom. Powodów jest kilka: niewykluczone, że dziś w ogóle nie dotrę na Super OS na Bemowie ( :arrow: termin w robocie), wieczorem po rajdzie muszę być na nogach tj. być w stanie jeździć samochodem, a już na sam koniec - jutro mam cały dzień zajęty w związku z wożeniem znajomych vero do ślubu swoją booyakashą - okazało się, że trochę się nie dogadaliśmy w temacie dekoracji samochodu i muszę jeździć to załatwiać, a do tego muszę być w pełni sił ( :arrow: kac wykluczony) ... :roll: :(

 

A wiecie - tak na trzeźwo imprezować to żadne ciacho... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie. I jakby można było wyjaśnić fakt, że serwowałem rezultaty swojej kulinarnej (chorej) wyobraźni koledze michalowi? :roll:

 

:mrgreen:

 

Nic nie bylo, nic nie bylo... ;)

 

Panowie - bibę strzelił... ok, powiedzmy grom. Powodów jest kilka: niewykluczone, że dziś w ogóle nie dotrę na Super OS na Bemowie ( :arrow: termin w robocie), wieczorem po rajdzie muszę być na nogach tj. być w stanie jeździć samochodem, a już na sam koniec - jutro mam cały dzień zajęty w związku z wożeniem znajomych vero do ślubu swoją booyakashą - okazało się, że trochę się nie dogadaliśmy w temacie dekoracji samochodu i muszę jeździć to załatwiać, a do tego muszę być w pełni sił ( :arrow: kac wykluczony) ... :roll: :(

 

A wiecie - tak na trzeźwo imprezować to żadne ciacho... :twisted:

 

W moich oczach jestes pasztetem i tyle...

 

Ja dzis od wzialem wolne od wszystkiego, no prawie, bo troche juz mnie baniak od telefonu boli, ale o 15 bede pod WP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, właśnie odbyłem rozmowę ze swoim szefostwem i wiem, że dotrę na Bemowo na Super OS. ALE FAJNIE! :D

 

Do streeta też mogę potem na chwilę się przejechać... 8)

 

Przemeq to moze byc jeszcze jakis szef nad Toba? :mrgreen: to Ty nie jestes szefem szefow :mrgreen: ojej ale pasztet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...