Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie mogłem być ja bo ja jak dziadek wracałem ^_^

Co by mnie smok olejowy nie został na asfalcie :biglol:

 

Sprawdzony bagnet po powrocie do domu i cały w pęcherzykach powietrza. Czyli diagnoza słuszna.

 

A właśnie. Nie chce ktoś kupić blow offa Well Lane ? Zbieram na smok :huh: A poza tym i tak mnie już wkurzał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskos mądre chińskie przysłowie mówi "nie chwal dnia przed zachodem słońca" B)

 

Derick, czy szczurek został już skonsumowany, czy też padł na zawał, w trakcie transportu do miejsca kaźni ? :mrgreen: :mrgreen:

Edytowane przez Tranquilizer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i szary a może i nie szary ... ciemno było. W każdym razie jakieś dwie blondynki były ;) Kogo tam jakieś subaru interesuje ;P

 

Spoko spoko ja też tak mówiłem przed zmianą oleju w dżiti. Później miałem akompaniament zwłaszcza powyżej 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskos mądre chińskie przysłowie mówi "nie chwal dnia przed zachodem słońca" B)

 

Derick, czy szczurek został już skonsumowany, czy też padł na zawał, w trakcie transportu do miejsca kaźni ? :mrgreen: :mrgreen:

 

Już po wszystkim. Syczek od razu po jedzeniu zaczął wylinkę.. Jak mu oczy wychodziły ( temu szczurowi ), to tylko zdążył powiedzieć: Alles Gute fur Sie Nala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskos mądre chińskie przysłowie mówi "nie chwal dnia przed zachodem słońca" B)

 

Derick, czy szczurek został już skonsumowany, czy też padł na zawał, w trakcie transportu do miejsca kaźni ? :mrgreen: :mrgreen:

 

Już po wszystkim. Syczek od razu po jedzeniu zaczął wylinkę.. Jak mu oczy wychodziły ( temu szczurowi ), to tylko zdążył powiedzieć: Alles Gute fur Sie Nala.

 

 

 

Hahahaha :D zu viel fur mich :D :D :D

 

Jaki wychowany ten szczurek :) to miłe, że przed swoim odejściem kazał mnie pozdrowić :D

 

A tak btw. czy węże nie zaczynają posiłków od głowy ? :D

Edytowane przez nala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

UWAGA!

Meteorolodzy ostrzegają przed śnieżycą, która nadciąga nad Warszawę. Najintensywniejsze opady mokrego ciężkiego śniegu mają wystąpić po południu. W sumie do wieczora może napadać nawet do 15 cm śniegu. Dodatkowym utrudnieniem - szczególnie dla kierowców - będzie ograniczający widoczność dość silny wiatr, wiejący w porywach do 45-55 km/h.

Zarząd Oczyszczania Miasta apeluje do kierowców o przepuszczanie pługosolarek, które w pierwszej kolejności będą zabezpieczały przed śliskością i przymarzaniem śniegu nawierzchnie mostów, wiaduktów i ulic spadkowych. Według przewidywań synoptyków opady śniegu mają utrzymać się również w nocy.

"

Czy w związku z tym byłby ktoś chętny pomóc ZOM`owi poodśnieżać ulice i place ? :yahoo: :evil2:

:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co wczoraj, tylko pod żadnym pozorem nie wolno mi przyjechać na kołach. W ogóle odpalać ;)

A z tym OC to dobre :) Muszę sprawdzić czy mam taką opcję :)

 

Że tak zapytam.. nie skorzystałeś z rady o przeglądzie przed zakupowym?? :(

 

TO jest rzecz która może wyskoczyć w każdej chwili i niespodziewanie. tak też się stało.

 

Czy znajdzie się jakaś dobra dusza która będzie mnie w stanie podholować z domu do warsztatu? bardzo blisko bo wszystko na bemowie. Niecałe 2km.Poniedziałek z samego rana :|

 

O tylko tyle: :)

 

post-7827-0-99366500-1364998441_thumb.png

Edytowane przez Piaskos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdzie się jakaś dobra dusza która będzie mnie w stanie podholować z domu do warsztatu? bardzo blisko bo wszystko na bemowie. Niecałe 2km.Poniedziałek z samego rana :| O tylko tyle:

 

maciekSubru chyba na Bemowie mieszka :rolleyes:

 

 

 

Zarząd Oczyszczania Miasta apeluje do kierowców o przepuszczanie pługosolarek

 

już widzę jak samochody będą na pobocza zjeżdżać :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskos powiedział: Czy znajdzie się jakaś dobra dusza która będzie mnie w stanie podholować z domu do warsztatu? bardzo blisko bo wszystko na bemowie. Niecałe 2km.Poniedziałek z samego rana :| O tylko tyle: maciekSubru chyba na Bemowie mieszka

 

A czy przypadkiem Szakal nie mieszka gdzieś w pobliżu Psiakosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...