Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Warsiawa!!! Muszę podmienić na chwilunię przepływkę. Auto to ex-cysztofowóz czyli potrzeba mnie giejteka 99-2000. Dobre piwo czeka na pomagacza!

 

Rewir południowo-zachodni najchętniej... żeby mi się auto nie zdążyło nagrzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsiawa!!! Muszę podmienić na chwilunię przepływkę. Auto to ex-cysztofowóz czyli potrzeba mnie giejteka 99-2000. Dobre piwo czeka na pomagacza!

 

Rewir południowo-zachodni najchętniej... żeby mi się auto nie zdążyło nagrzać.

 

Jak chcesz to zapraszam do Piaseczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsiawa!!! Muszę podmienić na chwilunię przepływkę. Auto to ex-cysztofowóz czyli potrzeba mnie giejteka 99-2000. Dobre piwo czeka na pomagacza!

 

Rewir południowo-zachodni najchętniej... żeby mi się auto nie zdążyło nagrzać.

 

Jak chcesz to zapraszam do Piaseczna :)

Już sprawny NT???? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 13.04 tj. sobota, kolega się żeni i w związku z tym chciałbym zrobić mu mały prezent w postaci zlotu paru subaru pod kościołem i żeby przy jego wyjściu trochę pohałasować :) frekfencja im większa tym lepsza, gdyż sam raczej szału nie zrobię :P Ślub odbędzie się w Kościele p.w. Matki Boskiej Anielskiej w Skolimowie, ul.Środkowa 15. O 16.30 zaczyna się ceremonia, więc na 17 jeżeli ktoś dałby rade przyjechać byłoby bardzo miło:) chętni z wolnym czasem proszę się wpisywać ponieważ chciałbym mieć rozeznanie czy się to wogole uda. Pozdrawiam, Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 13.04 tj. sobota, kolega się żeni i w związku z tym chciałbym zrobić mu mały prezent w postaci zlotu paru subaru pod kościołem i żeby przy jego wyjściu trochę pohałasować :) frekfencja im większa tym lepsza, gdyż sam raczej szału nie zrobię :P Ślub odbędzie się w Kościele p.w. Matki Boskiej Anielskiej w Skolimowie, ul.Środkowa 15. O 16.30 zaczyna się ceremonia, więc na 17 jeżeli ktoś dałby rade przyjechać byłoby bardzo miło:) chętni z wolnym czasem proszę się wpisywać ponieważ chciałbym mieć rozeznanie czy się to wogole uda. Pozdrawiam, Maciej.

Przypomnij sie 12.04. Podjedziemy :)

 

To ten:

Parafia MB Anielskiej w Skolimowie

05-510 Konstancin-Jeziorna 1, ul. Środkowa 15

dekanat konstancinski, m. i gm. Konstancin-Jeziorna, pow. Piaseczno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafia MB Anielskiej w Skolimowie 05-510 Konstancin-Jeziorna 1, ul. Środkowa 15 dekanat konstancinski, m. i gm. Konstancin-Jeziorna, pow. Piaseczno
dokładnie ten. Oczywiście w ramach zachęty/podziękowań wszyscy którzy się pojawią są zaproszeni po ceremonii na pizze do mojej restauracji na Wilanowie. Założyłem osobny temat w spotkaniach forumowych. Pozdrawiam, Maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam prośbę do kolegów/koleżanek ze stolicy.Temat nie jest bardzo pilny ale może ktoś z Was w kwietniu będzie jechał do Poznania ? Kupiłem w Warszawie grę, dostałem gratis ale kurierem nie chcą mi go wysłać a to tylko lekki kartonowy stand.Wejdzie do każdego auta.Jak co to proszę o PW.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...