Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, dostałem od mechanika absolutny zakaz odpalania auta dopoki nie wymieni smoka :P Dlatego szukam kogoś kto mnie podholuje te 2km

 

To, że ja się nie znam to jest wszem i wobec znane... Ale mam takie dziwne przeczucie, ze 4x4 nie nadaje się do holowania, przy wyłączonym silniku...

 

No chyba, że holowanie=lawet :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy kontroli oleju pojawiły się na dniach. Czyli po tym jak przejechałem pół Polski. Aczkolwiek ręki sobie nie dam uciąć.

Skoro je odpale żeby się podholować, to równie dobrze mogę pyrkając sam dojechać do celu, prawda? :P

Zwłaszcza że to tuż za winklem.

 

Niech się ktoś wypowie kto się zna :rolleyes:

Edytowane przez Piaskos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyrkanie to 900 obr/min (wolne obroty) i jazda na lince holowniczej. Jak chcesz się tam sam zawozić to raczej powyzej 2tys obr/min silnik sie będzie krecił i potrzebne wyższe ciśnienie oleju.

 

Czyż nie ?

 

Dobra, a co z prośbą do Szubaru o wstawiennictwo i poparcie wniosku o zmianę nicka ? :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn... faktycznie nie wolno jeżeli napęd z jednej osi nie jest rozłączany.

Pytanie jak to się ma do powolnego holowania na odcinku 1,5km? Czyli prawie z bloku do bloku...

a ty masz automata, że holować nie można?

 

Damn... faktycznie nie wolno jeżeli napęd z jednej osi nie jest rozłączany.

Pytanie jak to się ma do powolnego holowania na odcinku 1,5km? Czyli prawie z bloku do bloku...

a ty masz automata, że holować nie można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy kontroli oleju pojawiły się na dniach. Czyli po tym jak przejechałem pół Polski. Aczkolwiek ręki sobie nie dam uciąć.

Skoro je odpale żeby się podholować, to równie dobrze mogę pyrkając sam dojechać do celu, prawda? :P

Zwłaszcza że to tuż za winklem.

 

Niech się ktoś wypowie kto się zna :rolleyes:

 

pomogłabym Ci chętnie, gdyby nie to, że ja do tego warsztatu mam termin na wtorek i też raczej uziemiona jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTCW, bo tak mi się wydaje ale ja się wcale nie znam :P

 

Jak się holuje to kręcą się 4 koła o ile nie będziecie jechać na ręcznym :P :P :P więc możesz holować na lince nawet do Hameryky ;]

 

a jak masz urwany smok to nawet na ćwierć ułamka milisekundy nie odpalaj samochodu ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...