Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

A serio, to nie zazdroszczę :(

Spoko tylko czasem mam roboty do 21 (od 7 ;)))

 

Przyjechałbym pochwalić się wydechem kończącym się na pustym kolektorze wydechowym.

Prawie jak WRC ;))

 

Nooooo nieeeeee!!!!

To już nawet Ty będziesz burczeć?? :shock:

 

No jak nic wezmę sobie rady Maćka do serca i chyba przyjadę z tym młotkiem i gwoździem.. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A serio, to nie zazdroszczę :(

Spoko tylko czasem mam roboty do 21 (od 7 ;)))

 

Przyjechałbym pochwalić się wydechem kończącym się na pustym kolektorze wydechowym.

Prawie jak WRC ;))

To już nawet Ty będziesz burczeć?? :shock:

No jak nic wezmę sobie rady Maćka do serca i chyba przyjadę z tym młotkiem i gwoździem.. :-P

Nie radzę.

Zrobiłem to niechcąco i nie mam niestety czasu naprawić.

Nawet na trasie daje rade, ale w mieście jest cały czas strach przed zbieraczami dowodów rejestracyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A serio, to nie zazdroszczę :(

Spoko tylko czasem mam roboty do 21 (od 7 ;)))

 

Przyjechałbym pochwalić się wydechem kończącym się na pustym kolektorze wydechowym.

Prawie jak WRC ;))

To już nawet Ty będziesz burczeć?? :shock:

No jak nic wezmę sobie rady Maćka do serca i chyba przyjadę z tym młotkiem i gwoździem.. :-P

Nie radzę.

Zrobiłem to niechcąco i nie mam niestety czasu naprawić.

Nawet na trasie daje rade, ale w mieście jest cały czas strach przed zbieraczami dowodów rejestracyjnych.

 

No wiem, wiem.. :P

Ale to i tak jakaś odmiana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się na czwartek zaplanować koniec na 19, to akurat podjadę i Cię wreszcie przewiozę, to zobaczysz kilka za i kilka przeciw różnym rozwiązaniom.

 

No i mam nadzieję, że Kameleon się pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się na czwartek zaplanować koniec na 19, to akurat podjadę i Cię wreszcie przewiozę, to zobaczysz kilka za i kilka przeciw różnym rozwiązaniom.

 

No i mam nadzieję, że Kameleon się pokaże.

 

No na Kameleona będziemy czekać niecierpliwie :)

 

Ale na ciebie też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak klikam w odnośnik, to wychodzi:

 

Przepraszamy, nie można odnaleźć tego!

 

Dziwne, u mnie działa.

 

Widocznie jesteś uprzywilejowany :P

 

 

Słuchajcie, muszę chyba założyć wątek na sprzedam.

Ale, że Was bardzo lubię to dam Wam propozycje pierwokupu :D

 

SPRZEDAM OPLA VECTRE B KOMBI rok 2000.

Samochód zadbany, jeździła nim kobieta <- JA :mrgreen:

Wszystko działa, tylko ma mały mankament ---------------------------------> wy...[moderator czuwa]o uszczelkę pod głowicą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Proszę nie sugerować się bananem na ryju.. wcale nie jest mi tak wesoło jak wskazuje na to nerwowy uśmiech, ale na szczęście to nie taka tragedia, żeby miało mi ten uśmiech zmyć.

A dlaczego??????

Bo dzięki Bogu mam Subaru (tfu, tfu, odpukać i coś tam przez lewe ramię..) sprawne.

 

 

 

 

 

tu jest miejsce na dobre słowo i wsparcie i takie takie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjadę chyba, że śnieg spadnie to wtedy będę pierwszy kręcił się dookoła najbliższej latarni :)

Fura git - Ja wcześniej miałem wolnossaka to miał u mnie dożywocie... ale się przyjaciel przejechał no i...

Od piątku przeleciałem dwa baki i rodzyn jet niemiłosierny... Muszę go szybko pojechać gdzieś zakonserwować... Wie ktoś może coś na taki temat??

Nieprawdopodobne, że taka fura stała w garażu 11 lat... Teraz ma 22 i pierwszy zawias, oryginalny wydech...

Dobra już kończę i idę się dalej masturbować... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjadę chyba, że śnieg spadnie to wtedy będę pierwszy kręcił się dookoła najbliższej latarni :)

Fura git - Ja wcześniej miałem wolnossaka to miał u mnie dożywocie... ale się przyjaciel przejechał no i...

Od piątku przeleciałem dwa baki i rodzyn jet niemiłosierny... Muszę go szybko pojechać gdzieś zakonserwować... Wie ktoś może coś na taki temat??

Nieprawdopodobne, że taka fura stała w garażu 11 lat... Teraz ma 22 i pierwszy zawias, oryginalny wydech...

Dobra już kończę i idę się dalej masturbować... :mrgreen:

 

Ja swojege zabezpieczałem Valvoline Tectyl bodysafe (1 puszkę) i Valvoline Tectyl ML (2 puszki) w szpreju. :mrgreen: -Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...