Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za miło spędzony czas.

 

No i na koniec złapaliśmy sie z Wolfem Nardi Rulezzz

 

no niestety poleglem z SARTI'm a to wszystko przez Jurka (Szubaru)...juz go na diete wyslalem , jesli chce ze mna jezdzic jednak waga to podstawa

 

walka była nierówna.następnym razem SARTI, też dostaniesz balast na pokład. :wink:

 

[ Dodano: Sob Paź 25, 2008 7:35 pm ]

Dziękuję za milusiego spocika, jak zawsze było fantastycznie... pozdrowienia dla wszystkich licznie zebranych, a w szczególności dla Szubaru .

 

:mrgreen::mrgreen: .ale bym żałował gdyby mnie nie było.

 

Simon1 thx za rozgrzaną maskę i wzdłużne wibracje... ... wrażenia bezcenne

Simon1, teraz z miesiąc maski nie myj. :smile: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trasy POMu to proponuję taką traskę:

GalMok - Łopuszańską do Jerozolimskich, w prawo do zachodniego, tunelem w Prymasa 1000lecia... przed mostem w dół Wisłostradą, za tunelem na Most Poniatowskiego, dalej Wałem Miedzeszyńskim do Mostu Siekierkowskiego i w lewo do Wilanowa.

Łącznie 40km.

Tą traską często na moto z kumplami latamy i pięknie jest. Wieczorkiem korków już nie ma, jest momentami szybko, momentami kręto, tunele dwa. mosty...

A kto ostatni w Mc'u stawia napitek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trasy POMu to proponuję taką traskę:

GalMok - Łopuszańską do Jerozolimskich, w prawo do zachodniego, tunelem w Prymasa 1000lecia... przed mostem w dół Wisłostradą, za tunelem na Most Poniatowskiego, dalej Wałem Miedzeszyńskim do Mostu Siekierkowskiego i w lewo do Wilanowa.

Łącznie 40km.

Tą traską często na moto z kumplami latamy i pięknie jest. Wieczorkiem korków już nie ma, jest momentami szybko, momentami kręto, tunele dwa. mosty...

A kto ostatni w Mc'u stawia napitek ;)

 

Piękna trasa, ale ze dwa takie liczniejsze POMy i połowa funduszu na GTka by mi poszła na napitki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że w piątek tak dużo ludzi nie będzie co ostatnio. Po pierwsze primo: Plany wieczornego alko-upajania z okazji helloween'u chyba wezmą górę.

Po drugie primo: Mogą być korki bo ludziki po pracy na Święto Zmarłych za miasto będą wyjeżdżać.

Myślę więc, że termin piątkowy na pacyfikację miasta mało odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie hamowalem. Wczoraj o 6 rano skonczylismy stroic :)

Jak tylko zhamuje to daje znac. Auto teraz ladnie sie wkreca i naprawde lata. Przed dlubaniem mialem czysta serie, po zalozeniu gratow nie hamowalem. Najbardziej interesuje mnie wynik po, a roznica jest bardzo wyczuwalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...