Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Zdziwienie to my mieliśmy jak podjechaliśmy z Wojtkiem pod blok, wisiadamy z samochodu żeby zapalic i widzimy jedzie policja pomyślałem sobie że nie obędzie sie bez kontroli a oni do nas tylko machneli i wyjechali na aleje na ręcznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznajmiam, że jeszcze raz ktoś zrobi coś przy moim samochodzie i bedziemy inaczej rozmawiać.

 

Czy wy jesteście [edycja moderatora]? Wystarczy kontrola policji i to my mamy problem a nie wy.

Poza tym teraz musimy jeździć po mieście i się szukać żeby powymieniać rejestracje.

 

Czym starsi tym głupsi. Nie wiem kto był pomysłodawcą (choć jestem w stanie się domyślić) i kto to wykonał ale gratuluje braku mózgi i ogólnej bezmyślności.

 

Albo mam lepszy pomysł... Zapraszam osoby które tak świtnie się bawiły na bemowo, trzeba odwieźć marcinowi rejestrację na Prage, pozniej podjechac na tarchomin do Nali i przywieźć moją na bemowo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Piaskos, nie strasz, nie strasz. Zapominasz o dystansie i zrytym klimacie naszego klubu. Zawsze robiliśmy, robimy i będziemy robili sobie różne żarty, akcje itd. Widzę tylko, że jak coś dotyczy innych to łacha drzesz do łez, a jak Tobie się coś wydarzyło, to wielkie larum podnosisz. Polecam więcej luzu.

Ja jeżdżę całkiem bez blachy z przodu i nie przypominam sobie, żebym miał jakiekolwiek nieprzyjemności z tego powodu. Wielki przestrzegający prawa się znalazł, z chociażby głośnym wydechem niespełniającym żadnych norm. Nie bądź hipokrytą.

I panuj nad słowami, które wypisujesz. Nie jesteś wśród obcych i hamuj się z określeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym więcej luzu do tego gdyby nie to, że wszystkim nam to utrudniło dzień i nie było w tym nic śmiesznego.

 

Poza tym człowiek który wmawiał innym przez ostatnie ponad pół roku, że z jego autem jest wszystko ok nie powinien się wypowiadać o hipokryzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, wygłupiłem się i zachowałem jak gówniarz. Jest mi tak bardzo wstyd. Idę do kąta za karę, a Wy w tym czasie na osłodę przygotujcie sobie pyszne gofry :)

 

Składniki:

  • 2 szklanki mąki pszennej
  • 2 szklanki mleka
  • 1 łyżeczka proszku do pieczenia
  • szczypta soli
  • 1/3 szklanki oleju słonecznikowego
  • 2 jajka (żółtka oddzielone od białek)

Rozgrzać gofrownicę.

Wszystkie składniki oprócz białek zmiksować na gładką masę. Białka ubić na sztywną pianę i delikatnie wymieszać z ciastem.

Piec w gofrownicy na rumiano przez około 2 - 3 minuty, studzić na kratce. Podawać z bitą śmietaną lub ulubionymi dodatkami.

Smacznego :)

 

7919.jpg

 

Poza tym człowiek który wmawiał innym przez ostatnie ponad pół roku, że z jego autem jest wszystko ok nie powinien się wypowiadać o hipokryzji.

 

Żeby uścislić, nie mówiłem, że z autem jest ok, wymijająco odpowiadałem unikając udzielenie jakiejkolwiek rzeczowej odpowiedzi. A to można prędzej podciągnąć pod kłamstwo. Polecam się doedukować i poznać znaczenie słów, których używasz.

Z mojej strony to wszystko na temat. Jeżeli masz jakieś do mnie pytania bądź uwagi zalecam spotkanie, priv lub telefon. Wyrzucanie Twoich żali na forum publicznym jest co najmniej żałosne.

Życzę miłego dnia, więcej uśmiechu i dystansu. Tak na prawdę łatwiej się żyje :)

Edytowane przez KALI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali Ty się przesuń w tym kącie , stanę razem z tobą ;-) Tylko żebyś tam pączków nie robił...

I przestańcie sobie brudy wyciągać bo to nie ładnie.

 

Dziwi mnie tylko to że przy wcześniejszym numerach nigdy nikt nie robił problemu.

Sam kiedyś jechałem z plasikowym kubkiem w wydechu parę km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sie wkurzył ale tylko ja mialem odwagę cos powiedzieć. Poza tym numery typu kubek, butelka czy nawet pączek w wydechu są bezproblemowe.

A nie jak teraz musisz zapierdzielać w te i nazad po całej warszawie.

 

Nie chce mi się już komentować niektórych wypowiedzi bo to faktycznie nie miejsce i strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...