Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za dobrą lekcję życia dla kolegi z czarnego STi (blobeye) na całym wale Miedzeszyńskim od czarnego lanosa STi :) Fajnie zobaczyć jak ktoś dobrze ogarnia pudełko :P

 

Piona!

To ja dzięki ! Street Racing is Not a Crime ;) Edytowane przez Peter_WRX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa Wy znowu C66 ;/ jeśli ktoś będzie miał ochotę na jakieś skrzydło to o 19:30 łapiemy się w Spoco Loco, pewnie będę ja i KaLi...

 

BTW.

Za tydzień w środę jest zakończenie sezonu Streetracing w Sadybie Best Mall, trzeba by tam wpaść i pokazać które samochody mają najpiękniejszy dźwięk silnika, ktoś by się pisał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa Wy znowu C66 ;/ jeśli ktoś będzie miał ochotę na jakieś skrzydło to o 19:30 łapiemy się w Spoco Loco, pewnie będę ja i KaLi...

A ja dziś zostawiłem świniaka w chlewiku (garażu znaczy się) :facepalm: Jak praca pozwoli to może uda mi się dołączyć.

BTW. Za tydzień w środę jest zakończenie sezonu Streetracing w Sadybie Best Mall, trzeba by tam wpaść i pokazać które samochody mają najpiękniejszy dźwięk silnika, ktoś by się pisał ?

Ja się piszę jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa Wy znowu C66 ;/ jeśli ktoś będzie miał ochotę na jakieś skrzydło to o 19:30 łapiemy się w Spoco Loco, pewnie będę ja i KaLi...

 

BTW.

Za tydzień w środę jest zakończenie sezonu Streetracing w Sadybie Best Mall, trzeba by tam wpaść i pokazać które samochody mają najpiękniejszy dźwięk silnika, ktoś by się pisał ?

 

Może zajrzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że ja "sprzedałem" miejscówkę- czyli C66 to jestem za tym, by zmieniać miejsca spotów.

 

Mnie też ta miejscówka nie jara ;/ Już wolę jakiś parking i postać pogadać. Choć i tak teraz w większości jestem w pracy jak są spoty. Ale dziś mam wolne i może się zjawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzisja spot po staremu w Cafe 66

 

Jestem otwarty na propozycje co do nowej miejscówki, jakie propozycje?

 

BTW. Za tydzień w środę jest zakończenie sezonu Streetracing w Sadybie Best Mall, trzeba by tam wpaść i pokazać które samochody mają najpiękniejszy dźwięk silnika, ktoś by się pisał ?

 

To już wiem, że spot za tydzień będzie w środę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...