Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Ten weekend może być słaby bo część ludzi mogła pojechac na Elmot.

 

Nie wiem czy słaby - zjawiło się nas w sumie 12 sztuk :D

Zresztą nie ilość, a jakość się liczy...

Było super.

 

Big G, całkiem sympatyczny ten twój chłopak :mrgreen:

 

Polini, dałeś ciała!

edit: spokojnie mogłeś się do nas dobijać, wyszliśmy ze Streeta grubo po 24.00 (już nas mało dyskretnie wypraszali...)

 

 

Panie i Panowie :!:

Jutro grill nad Wisłą (tam gdzie pamiętne zimowe ognisko).

Zbiórka o 18.00 pod MacDonaldem w Wilanowie.

Kto może zabrać grilla???

 

 

 

vero nie draznij mnie po to jej kolezanka a nie moja dziewczyna.... z zadna z nich obecnie nie jestem... a jezeli juz to z Agata a nie z Anka(stefanem,tadziem) he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber - czy taka mapka wystarczy?

 

Oczywiście lewy górny róg na mapce to Konstancin-Jeziorna.

 

Dziękuje bardzo :D o to chodziło

 

Wojczek a ile trwało ognisko....skoro dojedziemy gdzieś na 17:30 zanim się wszystko przygotuje ,rozpali....dojedziesz spokojnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra pytanie zasadnicze z mojej strony....Jak dlugo dzisiejszy grill moze ppotrwac bo moge dobic najwczesniej o 21:30 :(:(

 

 

Wojczek, żyjemy przecież w epoce telefonów komórkowych :wink: Jak będziesz mógł dojechać, to dryndaj do kogoś.

 

Big G, ale się tłumaczysz... Podejrzane to coś :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po ognisku...

 

Spocik uważam za mega udany. Frekwencja zadowalająca (chociaż do pełni szczęścia brakowało kilku osób... Nie będę wymienać, niech sami się poczują :wink: ).

Bardzo miło było mi poznać nowych forumowiczów :)

Kombinujcie gdzie się widzimy za tydzień!

 

Sąsiedzie, dziękuję za wspólne podróżowanie (aj, się przyzwyczaję i będzie... :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuję za liczne przybycie na spocik (to dzięki Was moi drodzy się udał)

fantastyczną sprawą jest organizowanie czegoś co cieszy się takim odzewem - Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna a chyba najbardziej dziękuję i pozdrawiam Blue76 i Agę za to że jako nowi w gronie rodzinnym zechcięli zaszczycić nas swoją obecnością :mrgreen::mrgreen:

 

Sąsiadeczko możesz się przyzwyczajać :twisted::twisted: mnie to pasuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarlem wlasnie do pracy i zavzynam od forum:-))

Wszystkim obecnym wielkie dzieki za super spot, nieobcni niech zaluja

Blue i Kwiatek - zdjecia wrzuccie pls

Pozdrawiam Wojtek...

Bimber ale w Wilanowie (po skrecie w lewo) to juz szybko bylo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z Kasią również Wielkie Dzięki za baaaaaardzo fajne i miłe spotkanie ogniskowe. Znów poznałem nowych forumowiczów. A co do fotek to właśnie zgadałem się z Blue76 i jedziemy z laptokiem-Będziemy wypalać płytki. Chętni pewnie dostaną.

 

Wojczek chcesz to rozwodowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimber ale w Wilanowie (po skrecie w lewo) to juz szybko bylo... :)

 

to gdzie ja wtedy byłem?? nie pamiętam żadnego szybko :twisted: no może nieco energiczniej ale szybko?? :mrgreen::mrgreen:

 

Blue76/Kwiatek dla mnie jedna kopia zdjęć nie zapomnijcie o mnie :twisted:

Grześ dzięki za wiesz co :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie ja wtedy byłem?? nie pamiętam żadnego szybko :twisted: no może nieco energiczniej ale szybko?? :mrgreen::mrgreen:

 

yyy... ty spałeś przecież, ja prowadziłam - no nie pamiętasz??? :mrgreen::mrgreen:

 

Blue76/Kwiatek dla mnie jedna kopia zdjęć nie zapomnijcie o mnie :twisted:

 

...i ja... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcelibiśmy bardzo podziękować za wspaniałego spota / ognisko oraz ciepłe przyjęcie "nowych". Strasznie fajni z Was ludzie, mam nadzieję że będą okazje (a może najlepszą okazją jest brak okazji) do częstszych spotkań. Tak jak pisał Kwiatek, fabryka CD rusza dzisiaj. Nas niestety nie ma za tydzień w Warszawie, ale mogę przekazać komuś płytki dla Was.

 

Jeszcze raz dzięki i do miłego zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

yyy... ty spałeś przecież, ja prowadziłam - no nie pamiętasz??? :mrgreen::mrgreen:

 

Blue76/Kwiatek dla mnie jedna kopia zdjęć nie zapomnijcie o mnie :twisted:

 

...i ja... :)

 

no tak...faktycznie a sny były piękne...tak jak i Panie które zaszczyciły spocik swoją obecnością :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimber ale w Wilanowie (po skrecie w lewo) to juz szybko bylo... :)

 

to gdzie ja wtedy byłem?? nie pamiętam żadnego szybko :twisted: no może nieco energiczniej ale szybko?? :mrgreen::mrgreen:

ej Ty czarodzieju...to kto prowadzil Ty czy Vero :mrgreen:

 

Wojczek, posłaliśmy Ci na maila 2 śliczne fotki. Niestety, część tych robionych "z ręki" jest nieostra, trochę przesunięta. Trzeba będzie powtórzyć sesję fotograficzną w śliczny słoneczny dzionek:-) :D

Buhahahaha no faktycznie niezle te zdjecia ja chyba bede musial ocenzurowac dla mojej polowki :mrgreen: widze ze skoncentrowales sie tak bardzo ze nie ujales mordy STI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spocik w Łazienkach już się odbył. Zdjęcia przekazane gdzie trzeba i za godzinę spotykamy się z Wojtkiem na rowerach które pewnikiem zakończy się piwkiem. Kto chętny to godzina 19 zachodni brzeg mostu Siekierkowskiego po północnej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...