Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Żadne BC bo jak spot będzie w BC to będe musiał siedzieć w firmie do SPOTa a mam na piechotę szybciej niż autem :/ swoją drogą rzeczywiście tam parking chyba jest bezpłatny...

Promenada TOP FllllLOOOOOR ! :D
a idźmy po bandzie na maksa! Wnioskuję Silesia TOP FLOR :P przynajmniej będę miał bliżej do Żony :P a to, że to jest śląsk... to pikuś :D

 

A nas przynajmniej widać z daleka i słychać. :mrgreen:

 

Czekaj Hogi czekaj jak tylko ogarnę felgi to zostanie mi jeszcze tylko zmiana wydechu ;) ale postaram się być konsekwenty. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W identycznym rowie przy ul. Głuszca też na Puławskiej widziałem jak w podobnych okolicznościach rozstali się z życiem panowie "stritrejserzy" w oplu opc, widok byl bardzo przykry... :cry:

 

Zadziwiające co można nawywijać na pustej i szerokiej drodze jednokierunkowej...

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gdzie dzisiaj w końcu?? Rozumiem że ostatnie ustalenia zostają na Galmok i żadnych dzikich zmian nie było??

 

Każdy tylko wrzuca swoje galerie gdzie ma blisko i cwaniak ;)

My wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę do Fortu Wola. Powiem szczerze, że zaskoczyło mnie to bardzo, bo tam jest ogromny parking podziemny (oczywiście nie żaden płatny) w którym jest całkowicie pusto i cicho. Ciepło i spokojnie. W sumie fajne miejsce na przezimowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...