Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Musze przyznac, że Cargo lepsze niż cyrk.

 

Na koniec na skrzyżowaniu Żwirki z 17 stycznia stałem na światłach i podjechały 3 szlifierki wracające z Cargo i zaczęły podbzykiwać to tamto. W zasadzie powinienem pisać w konfesjonale - miałem odpuścic ale jak upewniłem się, że to 600ki a nie litry to wiedziałem, że będzie bolało - ale było kopanko. Na następnych światłach grzecznie się ustawili za mną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, że Cargo lepsze niż cyrk.

 

 

Zdecydowanie tak, ale raz na jakiś czas można podjechać i się pośmiać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Stiffowi gratulujemy kopanka, całej reszcie przyjazdu na spot, choć wydostawanie się z galmoku zaczyna przypominać hoorrrhor (klasy "be") :shock:

 

A teraz na linii mamy następnego słuchacza...

halooooo...

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich zespotowanych na Cargo. Przejeżdżałem obok to pomyślałem że wpadnę zobaczyć co się dzieje na cargo (daaaaaawno tam nie byłem) a tu proszę :) tylu forumowiczów spotkanych :) I gratulacje za objechanie sześć-setek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr :mrgreen:

Było super. Bardzo podobało mi się Cargo 8) Mojej żonie też bardzo spodobał się spot. Już teraz wie, czemu tak chętnie przyjeżdżam :mrgreen:

 

Fajne z nas chłopaki ? Nie? :P:mrgreen:

 

 

Pozdrawiam wszystkich. 8) :mrgreen:

20120705070.jpg

 

Model MY03-05 rządzi. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, Kubeusz, :mrgreen:

 

 

Przyjdzie jeszcze pora na WRX'a 8) Póki co muszę pomęczyć się jeszcze Forkiem...

Kubeusz, dzięki za info o shortshifterze. Od razu zobaczyłem jak u niego to śmiga i rewelacja :!: Będę się umawiał na montaż tego :mrgreen:

 

Nastraszył mnie trochę Marcin, bo mówi, że słyszy jakby panewka stukała :roll: Pytałem o to wcześniej Zbyszka ale on twierdzi, że to nie panewka...Sam już nie wiem :?

 

Jeśli panewka, to raczej modyfikacji nie będę robić na tym silniku...pewnie ujeżdżę go do końca jego dni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, Kubeusz, :mrgreen:

 

 

Przyjdzie jeszcze pora na WRX'a 8) Póki co muszę pomęczyć się jeszcze Forkiem...

Kubeusz, dzięki za info o shortshifterze. Od razu zobaczyłem jak u niego to śmiga i rewelacja :!: Będę się umawiał na montarz tego :mrgreen:

 

Nastraszył mnie trochę Marcin, bo mówi, że słyszy jakby panewka stukała :roll: Pytałem o to wcześniej Zbyszka ale on twierdzi, że to nie panewka...Sam już nie wiem :?

 

Jeśli panewka, to raczej modyfikacji nie będę robić na tym silniku...pewnie ujeżdżę go do końca jego dni :P

 

zakładaj zabawki, śmigaj z bananem na japie i się nie stresuj niepotrzebnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiedziałem, że będzie bolało - ale było kopanko. Na następnych światłach grzecznie się ustawili za mną

 

 

Dobra robota :D

 

że Cargo lepsze niż cyrk.

 

Wiocha pełna gębą :roll: :mrgreen:

 

Mojej żonie też bardzo spodobał się spot. Już teraz wie, czemu tak chętnie przyjeżdżam

 

Cwana dziewczyna - przyjechała zobaczyć z czym konkuruje....... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru_Forester, dzisiaj nazywa się to ADHD. Serio, ja np. jestem dyslektykiem, dysgrafem itd. Spowodowane jest to nadpobudliwością i brakiem koncentracji, dla uproszczenia określamy to dziś ADHD, wraz z towarzyszącymi "extrasami". W szkołach tworzone są odrębne klasy i niemożna takim tumanom "stawiać jedynek" -wyrównanie szans. I tu można mówić i przyczynach takiego stanu rzeczy, ale istotne jest to że ja np. dziś nie seplenię, a błędy popełniam tylko pisząc w pośpiechu lub pod presją, nie mam trudności z czytaniem ze zrozumieniem, itd. Wszystko to dzięki zajęciem reedukacyjnym zapewnionym przez jedno z najgorszych gimnazjów w Warszawie...NIE MA WYMÓWEK MYŚLIMY CO PISZEMY!

 

-przepraszam mam alergię na to.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako rzekłam wczoraj, tako piszę dzisiaj :)

 

kto nad woooooooodę ? tudzież wóóóóóódę ? :twisted:

 

kiedy: sobota lub niedziela

gdzie: Dębe (czy jakoś tak, za zaporą :arrow: rzeka Narew)

po co: żeby opalić blade tyłki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru_Forester, dzisiaj nazywa się to ADHD. Serio, ja np. jestem dyslektykiem, dysgrafem itd. Spowodowane jest to nadpobudliwością i brakiem koncentracji, dla uproszczenia określamy to dziś ADHD, wraz z towarzyszącymi "extrasami". W szkołach tworzone są odrębne klasy i niemożna takim tumanom "stawiać jedynek" -wyrównanie szans. I tu można mówić i przyczynach takiego stanu rzeczy, ale istotne jest to że ja np. dziś nie seplenię, a błędy popełniam tylko pisząc w pośpiechu lub pod presją, nie mam trudności z czytaniem ze zrozumieniem, itd. Wszystko to dzięki zajęciem reedukacyjnym zapewnionym przez jedno z najgorszych gimnazjów w Warszawie...NIE MA WYMÓWEK MYŚLIMY CO PISZEMY!

 

-przepraszam mam alergię na to.

 

Pozdrawiam

 

tynek nie zrażaj się. Wszyscy mówią mi to samo, tyle że mam nie zdiagnozowane 8)

Gdyby tylko każdy tak pisał :idea: Ja ogólnie biorę to na miękko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sky club

 

na szczęście nie. Itaka i mam nadzieję, że do niedzieli nie zbankrutuje :)

 

wiedziałem, że będzie bolało - ale było kopanko. Na następnych światłach grzecznie się ustawili za mną

 

noooo pięknie! Gratulacje :mrgreen:

 

 

Fajnie, że tak licznego spota mieliście. I like it! :mrgreen:

 

Junior nagana. Masz 2 Subaraki na podwórku, a na spota przyjechałeś tylko jednym. Mojej suce było smutno samej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...