Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, Panowie, czuję się coraz bardziej niezręcznie - ja taka skromna osoba, a tu nagle komitet powitalny na lotnisku :shock: :oops:. Przez ostatnie dwa lata latam, wykręciłem przez ten czas 236 lotów (liczę wszystkie) i maks, co się działo, to albo jakaś lafirynda wpadła na lotnisko po mnie (:wink:), albo jakiś kumpel, co by mnie od razu zabrać do miasta na lans-bans :mrgreen:.

 

A tu nagle taka zmiana... Jest to oczywiście BARDZO miłe z Waszej strony, ale... czym ja sobie załsużyłem...? :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.45 bylem pod mackiem czekalem 10 min.i ....nikogo ni bylo

 

Brakło Ci cierpliwości żeby jeszcze 5 min poczekać? :idea:

 

niestety bylem umowiony.ale mam nadzieje ze nadrobimy w przyszlym tygodniu.a no i bede mial juz H&S wiec nie bede wam robil wstydu pirdzeniem pedalskim

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede wam robil wstydu pirdzeniem pedalskim

 

vert - gdzie montujesz tłumik (tj. nie gdzie w samochodzie, a w którym warsztacie :twisted:)? Bo ja już zdążyłem wsłuchać się w fabryczny (zgodnie z zaleceniem shodana) i jestem gotów założyć swojego H&Sa 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede wam robil wstydu pirdzeniem pedalskim

 

vert - gdzie montujesz tłumik (tj. nie gdzie w samochodzie, a w którym warsztacie :twisted:)? Bo ja już zdążyłem wsłuchać się w fabryczny (zgodnie z zaleceniem shodana) i jestem gotów założyć swojego H&Sa 8).

wiesz nie mam pojecia mam dostac adres wlasnie od shodana lub michalisa.

ps sluchy mnie doszly ze michalis zalozyl H&S a teraz go demontuje bo za glosny czy to jakies ploty sa????

jak bedziesz jechal montowac swojego daj znac to pojedziemy razem he :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie mam pojecia mam dostac adres wlasnie od shodana lub michalisa.

 

jak bedziesz jechal montowac swojego daj znac to pojedziemy razem he :?:

 

Ja już tak wstępnie, przy udziale Azraela, zmolestowałem Dżanka i jak się uda, to nawet jutro tam będę chciał podjechać z rana około 9.00...

 

Wiem tylko, że Ci to kompletnie nie po drodze - Dżanek "robi" na dalekim Bemowie... :roll: Chociaż jak byśmy wzięli Dżanka na dwa wydechy, byłoby zajebiście :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.

 

ps sluchy mnie doszly ze michalis zalozyl H&S a teraz go demontuje bo za glosny czy to jakies ploty sa????

 

Dobre - jeśli właściciel firmy importującej te wydechy sam u siebie by zdemontował, to musiałby chyba od razu pójść do Urzędu i wyrejestrować działalność gospodarczą firmy Sunhouse :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego H&S montowałem na Chłodnej 45 (pytać o pana Sławka Barchwica). Gorąco polecam bo to wybitny fachowiec, który dłubał mi wydechy w wielu autach :) .

 

Aaaa... wiem gdzie. To obok mojego starego zakładu pracy 8).

 

Jak Dżanek się nie da wziąć na dwa wydechy (:mrgreen:), podjadę tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, a nagrałeś filmik? :twisted: Chyba, że złapię Cie gdzieś na mieście, to nagram pędząc za autem. :wink:

 

Ja niestety sie chyba nie stawię. :? O tej porze mniejwięcej wyjeżdżam na weekend z Wawy.

 

Norveg, widze, że jestem w Twoim sigu. :wink: :lol: hehe... czuje się popularny. :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...