Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

za zagrożenie w ruchu ulicznym:) od pewnego czasu parkingi są traktowane jak ulice :)

może to kosztować do 500pln i 10pkt karnych

 

Straż wiejska się bardzo poczuwa teraz do wlepiania tiketów za złe parkowanie na każdej wiejskiej uliczce :evil: A policja zamiast się zająć poważnymi rzeczmi to prześladuje bogu ducha winnych ludzi co chcą w czynie społecznym odśnieżyć ulicę Subaru... bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra co się dzieje poza miastem. Wielki zwały sniegu i dziesiątki TIrów blokujących drogi - cała droga Ożarów Pruszków zablokowana TIRami. Na letnim kapciu jakoś sie odpycha ale skręcanie czy hamowanie to dramat jednak - dziś jakiś mega fart miałem bo wydzwoniłbym minimum 2 razy. Raz koleś z naprzeciwka walił środkiem więc uciekłem w prawo i złapała mnie banda - na szczęście miałem ze 40 bo doganiałem jakiegoś Poloneza - momentalnie mnie wciągneło i postawiło w poprzek drogi - bok mnie wyprzedzał prosto w nadjeżdżającego Transita ale koleś odbił lekko ja podpompowałem i się wciągnąłem głębiej w zaspę i wszyscy cali. Najpierw wypchnęliśmy z trzecim kolesiem Transita potem chcieli wypychać mnie ale nie było takiej potrzeby :mrgreen:

A drugi manewr - eee szkoda gadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj pod Kauflandem w Piasecznie dupneli ... pogadaliśmy sobie, posypałem głowę popiołem, i sobie pojechali. Dobrze że dokumentów nie chcieli, bo po powrocie do domu okazało się, że ich nie zabrałem :lol:

 

W Jankach też byli, ale dla odmiany powiedzieli tylko aby głupot nie robić i pojechali. I zabawa trwała dalej w najlepsze.

 

PS. Który z was zostawił piękny 2km szlaczek na Puławskiej na wysokości Ursynowa w stronę centrum ok 1:00 w nocy ? Nie mogłem być gorszy i dołożyłem drugi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Który z was zostawił piękny 2km szlaczek na Puławskiej na wysokości Ursynowa w stronę centrum ok 1:00 w nocy ?

 

 

Hehe, to ja. Tak jak pisalem -probowalem nasladowac Harvestera. :mrgreen::twisted:

Ufff, bo już myślałem, że to ja czegoś nie pamiętam z powrotu z ostatniej imprezy. :roll:

 

 

 

 

 

 

:P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne latanie dzisiaj zaliczone :)

 

http://picasaweb.google.com/114051708396369423924/ZimowECoLatanie30112010#

 

Szkoda, ze dzisiaj nie pojawił się żaden subarak, fajną próbę sobie ustawiliśmy.

 

 

kurde- kozak miejscowa- daj znac gdzie to a nastepnym razem bede.... zwlaszcza jak dzis udalo mi sie zimowki zalozyc :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne latanie dzisiaj zaliczone :)

 

http://picasaweb.google.com/114051708396369423924/ZimowECoLatanie30112010#

 

Szkoda, ze dzisiaj nie pojawił się żaden subarak, fajną próbę sobie ustawiliśmy.

 

 

kurde- kozak miejscowa- daj znac gdzie to a nastepnym razem bede.... zwlaszcza jak dzis udalo mi sie zimowki zalozyc :mrgreen::mrgreen:

 

http://ujeb.pl?a4Wb2yfDsI

 

Dzisiaj jak dotarłem plac był dziewiczy :) Nowe zimówki dały rade i udało się zaorać trase.

 

Dla wszystkich przybywających pierwszy raz, uwaga na studzienki! Opony są ustawione nie bez przyczyny i w większości przypadków oznaczają położenie studzienek (których jest dosłownie kilka). Najbezpieczniej jeździć z kimś kto już był tam w lecie, albo po wyznaczonej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...