Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas wczorajszego nocnego "odśnieżania" parkingów na Bemowie/Żoliborzu przez moment zbladłem :

latam sobie sam po parkingu Lidl'a na rogu Powstańców/Conrada a tu widzę, że ktoś się dołączył i śmiga za mną, całkiem sprawnie jak na ośkę. Dopiero gdy zacząłem kręcić bączka okazało się że moim kompanem jest KIA drogówki .... :oops:

w tym momencie właśnie zbladłem a drogóweczka mrugnęła znacząco bombami i podjechała bliżej okno w okno. Nim otworzyłem szybę przypomniałem sobie któryś z powyższych wpisów o mandaciku i punktach, a tu panowie milicjanty z gadką, że fajnie mieć napęd na 4 łapy i z pytaniem jak się jeździ? Myślałem że to "miły" wstęp do niemiłej procedury, a chłopaki powiedzieli tylko, żebym już nie zasypywał śniegiem wejścia do marketu i uważał na siebie. Poświrowali jeszcze trochę i pojechali. uff..

 

Mina ochroniarza stojącego za coraz bardziej zasypywaną przeze mnie szybą wejściową do Lidla - bezcenna :)

 

 

A widać ze jednak Policja potrafi zrozumiec kierowce ... :mrgreen:

 

 

 

 

 

Ale kierowce SUBARU!! :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nieśmiały człek jestem, nie narzucałem się swą osobą, były dwa może trzy sti (jedno zawisło, pożyczałem łopatę, ale chłopaki w końcu znaleźli kogoś z linką), dwa gt, jedna imprezka n/a, parę audic, jakieś bmw.

Ja byłem Nexią NA.

Byłoby bardziej ok, gdyby nie lód. Ale i tak dało radę polatać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wczorajsze spotkanko. Warto było tłuc się ośką z centrum do GalMoku 2 godziny. Wróciłem do domu ok 2 przeszczęśliwy :) Dzięki Harvester za użyczenie prawego. Simon piękne marchewy lecą spod śniegu, Maciek kolce dają rade, FX szacun za takie ogarnianie na letnich. Cała reszta niewymienionych dzięki za miło spędzony czas w upaln(a)ych warunkach. :)

 

Dzisiaj jest tez spot? Ja nie wiem czy dojade bo mój tata ma urodziny i będę musiał jechać do Legionowa po pracy. Ale jak zdąrzę obrócić to zajade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo pod realem przy pulawskiej (ursynow), zawsze jest tam pelno niebieskich i jeszcze wiecej beemwee, ale wczoraj pusto ze hej... bylem w szoku.

O to to :) Szczerze mówiąc, myślałem że miśki urządzą sobie polowanie na bokolataczy, ale w takich Jankach np. też spokój był. Ani jednego miśka nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki smaczek z wczoraj :wink:

[ http://img839.imageshack.us/img839/1868/subaryna.jpg ]

:twisted:

Bosssskie malowanie! :-)
(...)Szczerze mówiąc, myślałem że miśki urządzą sobie polowanie na bokolataczy, (...)
Za co wtedy łapią na parkingu? Tak pytam z ciekawości..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co wtedy łapią na parkingu? Tak pytam z ciekawości..

za zagrożenie w ruchu ulicznym:) od pewnego czasu parkingi są traktowane jak ulice :)

może to kosztować do 500pln i 10pkt karnych :twisted:

Fok. Grubo. To ja chyba nie jadę :-( Mam już 11...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...