Skocz do zawartości

hamulce


mariusz1281

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od pewnego czasu mam pewnien problem. Nie jestem zaglebiony w kwestie techniczne w kwestii aut a mam bardzo denerwujacy problem. W tamtym roku zakupilem imprezke. Niestety jakis tydzien temu uslyszalem niepokojace szorowanie w prawym tylnym kole. Zauwazylem tez ze w przy nizszych temperaturach powietrza z kola nie dochodza zadne dzwieki. Podejrzewam ze poprostu skonczyly mi sie klocki:P ale wolalem wczesniej zapytac dluzszych uzytkownikow subaru.

Pozdrawiam

Ps. rzecz ma sie oczywiscie do STI 2004/2005 z us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najrozsądniej będzie podjechać do mechanika zagłebionego w kwestii pojazdów mechanicznych 4 kołowych... równie dobrze może to też być kończący się żywot łożyska.

 

pozdro, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą to być klocki,ale nie koniecznie się musiały skończyć niektóre typy tak mają,to samo dotyczy okładzin od ręcznego.Ale równie dobrze to może ocierać osłona tarczy obawiam że bez obmacywania i podglądania a co za tym idzie rozbierania,chyba się nie obędzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Witaj! (choć mamy specjalny wątek do witania się :mrgreen: )

W tamtym roku zakupilem imprezke

Gratulacje!

wolalem wczesniej zapytac dluzszych uzytkownikow subaru

Zaczynam być bardziej szerszym, niż dłuższym użytkownikiem...

z kola nie dochodza zadne dzwieki.

A z głośników?

 

 

Wybacz żarty, ale Twoje opisanie problemu jest delikatnie mówiąc niedokładne. Chyba, że z Twojego podpisu wynika, że jesteś 400 km od swojego autka? Bo jeśli posiadasz 400 koni, to pewnie masz i zaprzyjaźniony warsztat, gdzie postawią Ci diagnozę... Temperatura nie ma nic wspólnego z hamulcami (chyba, że chodzi o przegrzanie).

 

Odpowiadając: TAK, szumienie może być objawem hamulców... albo łożysk... albo czegoś ocierającego o koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...