Jump to content

Wrocław-Olsztyn

Yaroslav
 Share

Recommended Posts

Wybieram się w najbliższą środę do Wielimowa (N: 53 44'38.56" E: 19 49'23.34"). Może mi ktoś podpowiedzieć, którędy najlepiej, najszybciej, ew. czego unikać (objazdy, korki itp.)

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, zwłaszcza, że Navi w aucie pokazuje mi czas przejazdu 14h :!:

Wrocław-Oleśnica-Ostrów Wlkp-Kalisz-Konin-Inowrocław-Toruń-Brodnica-Lubawa-Wielimowo

Kilkakrotnie tak śmigałem do Olsztyna i z powrotem. Nocą udawało mi się w 5h zmieścić.

Google pokazują DK 25 + DK 15 = 7:16h. To nie jest nawet 500km więc nie mam powodów by w to nie wierzyć.

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s ... &z=7&via=1

P.S. Nie wiem co się ostatnio dzieje z obwodnicą Torunia (S10) - budują tam A1, a wczoraj przejazd do Lubicz był zamknięty (jadąc z pólnocy).

Omijać Toruń tak jak radzi Tommi?

Będę wyjeżdżał z Wro ok. 10.00, a do Wielimowa mam zamiar dotrzeć na ok. 16.00. W planach mała przerwa na obiad...

@Tommi: jechałeś tą trasą? GoogleMapy podają czas przejazdu 7:20h. Realne?

Witam, kuzyn w ten weekend robił trasę Wrocław-Olsztyn-Wrocław, do Olsztyna jechał około 6 godzin, w drogę powrotną niecałe 7 godzin. Jechał trasą podaną przez Tommi-ego.

No to wbijam do navi i jutro lecę. Dzięki i do zobaczenia na drogach...

-- 3 cze 2011, o 23:26 --

No i szczęśliwie jestem z powrotem.

Trasa rzeczywiście godna polecenia: ruch umiarkowany (jechałem w środę, wracałem w piątek), jakość nawierzchni "polska", tzn. koleiny i jeszcze więcej kolein, ale dziur w jezdni niewiele (jeśli spec.B dał radę to pewnie większość przejedzie bez zamknięcia amorów :wink: ), przeprawa przez Wisłę we Włocławku - 10 min. :!:

Trasę Wrocław-Wielimowo, z jednym postojem w MCDonalds pokonałem w 6h15m.